Strona główna 0_Slider Koncert, film i moc atrakcji. Tak świętowały Mamy z Cinema 3D

Koncert, film i moc atrakcji. Tak świętowały Mamy z Cinema 3D [FOTO]

0

Uczyły się gry na skrzypcach, zdobywały atrakcyjne nagrody i śmiały się do łez na przedpremierowym pokazie komedii w gwiazdorskiej obsadzie. Te i wiele innych atrakcji na wyjątkowym „Kinie na Szpilkach”, dedykowanym Mamom z okazji ich święta, przygotowało CINEMA 3D wraz z partnerami.

Mamy, ale nie tylko one, rozpoczęły świętowanie już w holu CINEMA 3D w Świdnicy. Przy lampce szampana panie miały okazję zapoznać się z ciekawymi ofertami partnerów wydarzenia. W bezpośredniej rozmowie i miłej atmosferze swoje usługi oraz asortyment prezentowały m.in. firmy kosmetyczne, sklep z zabawkami, strefa SPA, studia urody czy lokalny browar. Nie brakowało też konsultacji dietetycznych czy porad trenerów, jak zadbać o sylwetkę.

Kolejne atrakcje czekały na mamy już w sali kinowej. Krótką prelekcję na temat masażu w trakcie ciąży czy o tym, jak przebiega i wygląda terapia blizny pooperacyjnej po cesarskim cięciu wygłosiła Gabriela Zięba. Panie brały udział również w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, ale także wysłuchały występu młodych talentów ze Społecznej Szkoły Muzycznej ze Świdnicy pod batutą Kacpra Biruli.

Oprócz koncertu ze znanymi utworami muzyki klasycznej i filmowej, jedna z uczestniczek wydarzenia miała okazję spróbować swoich sił w grze na skrzypcach i wspólnie z orkiestrą wyczarowała dźwięki ze znanej kompozycji Johanna Straussa II „Nad pięknym modrym Dunajem”. Dobrą zabawę dopełnił jak zwykle seans filmowy. Tym razem panie przedpremierowo obejrzały komedię „Pozycja obowiązkowa” w gwiazdorskiej obsadzie.

/red./
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułSiatkarki Polonii rozpoczynają decydujący bój o I ligę!
Następny artykułIdź na sąsiedzką potańcówkę!