Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy można obejrzeć w świdnickim kinie od 11 do 17 maja 2018 roku.

WYDARZENIA SPECJALNE:
MINIMARATON Z DEADPOOLEM – PRZEDSPRZEDAŻ – 18.05.2018r. 22:00
Zapraszamy na wyjątkową noc z jednym z najoryginalniejszych bohaterów ze z komiksów Marvela. Podczas maratonu zagramy dwie części: „Deadpool” oraz sequel hitu „Dedapool 2”
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

KINO NA SZPILKACH – 24.05.2018r. 18:00
CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza na kolejną edycję imprezy dla Pań tym razem z okazji Dnia Matki. Jak zwykle mnóstwo atrakcji, zabaw z ciekawymi nagrodami a na koniec seans przedpremierowy filmu „Pozycja obowiązkowa”.
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

FINAŁ LIGI MISTRZÓW – 26.05.2018r. 20:30
Wielkie emocje czekają na wszystkich kibiców już w sobotę 26 maja! Na stadionie w Kijowie zmierzy się Real Madryt z Liverpoolem. Zapowiada się mnóstwo emocji, piękny mecz i to wszystko na wielkim, kinowym ekranie.
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PREMIERA:
RAMPAGE: DZIKA FURIA 2D/3D – Premiera 11.05.2018
USA; od 13 lat; Akcja 107 min.
Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem
2D dubbing 10:30 15:15
3D dubbing 12:45
2D napisy 12:45
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

KACZKI Z GĘSIEJ PACZKI 2D/3D – Premiera 11.05.2018
Chiny/USA; BO; Animowany 82 min.
Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.
2D dubbing 10:30 14:30 17:30
3D dubbing 12:00
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PRAWDZIWA HISTORIA – Premiera 11.05.2018
Belgia/Francja; od 15 lat; Thriller 100 min.
Delphine (Emmanuelle Seigner) to poczytna paryska pisarka, która od jakiegoś czasu cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę (Eva Green), jej życie zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. Delphine zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a wszystko co uważała dotychczas za pewnik, zmienia swe pierwotne znaczenie.
19:45
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

GHOSTLAND
Francja/Kanada; od 16 lat; Horror 91 min.
Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie – ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości…
22:00
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

STRAŻNICY CNOTY
USA; od 15 lat; Komedia 102 min.
Kiedy rodzice trzech nastoletnich dziewczyn poznają treść ich wspólnej umowy o utracie dziewictwa podczas balu wieńczącego rok szkolny, postanawiają zrobić wszystko, by pokrzyżować im plany.
15:15 18:30
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PAWEŁ, APOSTOŁ CHRYSTUSA
USA; od 12 lat; Historyczny 108 min.
Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.
13:00 17:30
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

TAXI 5
Francja; od 12 lat; Komedia 103 min.
Oficer policji, szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf (Salvatore Esposito), prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi
20:45
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

AVENGERS: WOJNA BEZ GRANIC
USA; od 13 lat; Fantasy 156 min.
Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.
2D Dubbing 10:15 15:30 16:15
2D Napisy 20:00
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PIOTRUŚ KRÓLIK
Australia/Wielka Brytania/USA; od 7 lat; Animowany 95 min.
Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne)
10:45 13:30
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl