Policjanci zatrzymali 66-letnią mieszkankę Świebodzic. W jej mieszkaniu znaleźli marihuanę.
Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc czynności dot. zwalczania przestępczości narkotykowej w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 66-letnią mieszkankę Świebodzic podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania kobiety w łazience funkcjonariusze ujawnili woreczek strunowy z zawartością zielonego suszu, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana. Kobieta posiadała kilka porcji tego narkotyku – informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Źródło KPP w Świdnicy







![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)


