Strona główna 0_Slider Ruszyło finałowe głosowanie, wesprzyj najmłodszych piłkarzy Polonii-Stali Świdnica!

Ruszyło finałowe głosowanie, wesprzyj najmłodszych piłkarzy Polonii-Stali Świdnica!

0

Napisali projekt, a następnie pozytywnie przeszli proces weryfikacji, oceniający zadanie pod względem merytorycznym. Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica jest już w decydującej fazie konkursu Aktywny Dolny Śląsk, walcząc o 20 tysięcy złotych dla swoich młodych piłkarzy! Właśnie ruszyło decydujące głosowanie. Liczy się każdy głos, dołącz do akcji i pomóż młodym piłkarzom Polonii-Stali Świdnica!

Napisany przez świdnicki klub projekt pod nazwą „Cykl turniejów piłkarskich dla młodych adeptów futbolu o Puchar MKS Polonia-Stal Świdnica”, pozytywnie przeszedł weryfikację i zakwalifikowany został do decydującej tury – głosowania wśród mieszkańców Dolnego Śląska. Nasz klub stara się o wsparcie finansowe zimowych turniejów dla naszych młodych piłkarzy w kwocie 20 tysięcy złotych. Teraz wszystko jest w naszych rękach.

Głosowanie jest darmowe, a sam proces oddania głosu trwa niecałą minutę. Głosy oddajemy pod linkiem: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2018/ – wybieramy projekt sportowy – nr 162! Swój głos może oddać każdy mieszkaniec Dolnego Śląska w wieku powyżej 16 lat. W celu weryfikacji podaje się imię i nazwisko, kod pocztowy, PESEL i numer kontaktowy. Następnie na podany nr telefonu przychodzi kod weryfikacyjny, którym finalizujemy oddanie głosu. Z jednego numeru telefonu można oddać aż trzy głosy na swojego faworyta. Prosimy o pomoc i zachęcamy do oddawania głosów. MKS Polonia-Stal Świdnica serdecznie prosi wszystkich świdniczan i mieszkańców naszego powiatu o dołączenie do akcji i pomoc w zrealizowaniu celu.

W całym programie Aktywny Dolny Śląsk do rozdysponowania jest aż milion złotych. Głosowanie odbywa się obecnie w pięciu regionach – mieście Wrocław, strefie wrocławskiej, strefie wałbrzyskiej, strefie legnickiej i strefie jeleniogórskiej. Napisanych zostało łącznie 197 projektów, z czego 49 w naszej strefie wałbrzyskiej. W każdej ze stref wygra 10 zadań, które cieszyć się będą największym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Głosowanie trwa do 22 kwietnia, każda osoba może oddać tylko jeden głos.

Portal Swidnica24.pl przyłącza się do akcji i zachęca do oddawania głosów na naszych młodych piłkarzy. Nie czekaj, wesprzyj ich już dziś!

Poprzedni artykułFunkcjonariusze Służby Więziennej zapraszają na turniej
Następny artykułMłodzi aktorzy w formie! [Przegląd Małych Form Teatralnych]