Strona główna Sport Piłka nożna Funkcjonariusze Służby Więziennej zapraszają na turniej

Funkcjonariusze Służby Więziennej zapraszają na turniej

0

W najbliższą sobotę, 14 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Służby Więziennej oraz przedstawiciele Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, działającego przy świdnickiej jednostce, zapraszają na II Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora i Przewodniczącego NSZZFiPW Aresztu Śledczego w Świdnicy.

Rywalizacja będzie toczyła się w dwóch grupach. W pierwszej o zwycięstwo w kategorii służb mundurowych będą walczyli przedstawiciele świdnickich jednostek: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Powiatowej Policji i miejscowego aresztu śledczego. Ponadto w rywalizacji wezmą udział drużyna: Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie i Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Natomiast w drugiej grupie rywalizowali będą zaprzyjaźnione drużyny: „Darbor” Bolesławice, „Jako” Świdnica , „Krause” Świdnica, „Colgate-Palmolive” Świdnica i „Dabro-Bau”. Zwycięzcy obu grup i drużyny z drugich miejsc w spotkają się w meczach półfinałowych, których zwycięzcy zmierzą się o miano najlepszej drużyny turnieju.

Organizatorem rozgrywek są funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Świdnicy i przedstawiciele Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.

W trakcie turnieju odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdnicy. Akcja ta będzie prowadzona pod hasłem „Kilometry Dobra”, która odbywa się w ramach zainicjowanej w 2013 roku ogólnopolskiej kampanii dobroczynnej. Jej celem jest zbiórka funduszy na działalność i rozwój stowarzyszenia.

Kpt. Bartłomiej Perlak, Areszt Śledczy w Świdnicy