Strona główna 0_Slider Przekaż fanty na kolejny bazarek dla zwierzaków

Przekaż fanty na kolejny bazarek dla zwierzaków

1

Przedmioty nie muszą być nowe, ale przede wszystkim w dobrym stanie. Mogą to być zabawki, biżuteria, ozdoby, książki, a nawet usługi. Ich sprzedaż ma wesprzeć czworonogi zabrane z trudny warunków i znajdujące się pod opieką Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Instytucja planuje wystartować z kiermaszem już po świętach.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy przygotowuje kolejną edycję bazarku dla swoich podopiecznych. Do tej pory zorganizowano pięć kiermaszów. Za każdym razem poświęcone one były szczytnemu celowi – pomocy potrzebującym czworonogom. Dzięki nim udało się wesprzeć chociażby Mańka, który zmagał się z zespołem suchego oka. Uzyskane ze sprzedaży przedmiotów pieniądze przeznaczone zostały również m.in. na dodatkowe badania krwi i profilaktykę u starszych piesków, a także na leczenie 18 kotów z interwencji w mieszkaniu na ul. Sapera w Świdnicy.

Szósty „Bazarek dla bezdomniaków” ruszy tuż po świętach wielkanocnych. Tradycyjnie zostanie ogłoszony w formie wydarzenia na fanpage’u schroniska. Tam też będzie można licytować wystawione przedmioty. – Ta edycja będzie dedykowana zwierzętom, które nie mają żadnego źródła utrzymania prócz darowizny i to, co zostaje nam z opłacania kosztów bieżącej pracy schroniska – podopiecznym Fundacji Mam Pomysł ulokowanym u nas. Aktualnie są w schronisku Tekla, Kiler, Gracja, Capri, Muffinka, Melodia, Abi i Aza – informują pracownicy instytucji.

Na razie instytucja zwraca się o przekazywanie fantów. Mogą to być książki, zabawki, ozdoby czy akcesoria dla zwierząt. Rzeczy mogą być używane, ale w dobrym stanie, nadające się na ponowną sprzedaż. Wśród licytowanych przedmiotów mogą się znajdywać także usługi np. vouchery na zabiegi kosmetyczne, makijaż czy stylizację paznokci. – Jest czas porządków, macie wielkie serca, co pokazaliście w naszym bazarku ostatniej edycji. Poszukujemy przedmiotów na licytację. Można je przekazywać w biurze Schroniska przy Pogodnej 3, a w razie braku możliwości możemy je odebrać – dodają.

Zwierzaki można wesprzeć także wpłacając darowiznę na konto Fundacji Mam Pomysł nr 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082, z dopiskiem „zwierzaki FMP”.

Kontakt do schroniska znajdziesz TUTAJ.

/AN/
/materiały – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułUkradł nawet torbę na zakupy
Następny artykułŚwidniczanie na LabDay