Strona główna 0_Slider Dzień Kobiet w powiecie. Gdzie można się wybrać?

Dzień Kobiet w powiecie. Gdzie można się wybrać? [PROGRAMY]

0

Recital Wojciecha Gąssowskiego w Świdnicy i w Świebodzicach, wyjątkowa edycja „Kina na szpilach” z premierą komedii „Kobieta sukcesu” czy Kabaret Młodych Panów w Żarowie. Zobacz, jakie atrakcje przygotowano w powiecie świdnickim specjalnie dla pań, z okazji ich święta.

Dzień Kobiet w Teatrze Miejskim
Do Świdnickiego Ośrodka Kultury 8 marca zaprasza wszystkie panie Liga Kobiet Polskich Koło w Świdnicy. W programie zaplanowano od godz. 16.00 badania lekarskie, a następnie od godz. 18.00 wykład doktora Mirosława Wójcika oraz występ gwiazdy – Wojciecha Gąssowskiego, znanego piosenkarza i kompozytora, któremu największą sławę przyniósł przebój „Gdzie się podziały tamte prywatki”, a także „Przygoda bez miłości” i „Zielone wzgórza nad Soliną”. Wstęp wolny.

Filmowe święto kobiet
W czwartek 8 marca o godz. 18.00 rozpocznie się wyjątkowa edycja Kina Na Szpilkach w Cinema3D w Świdnicy. Na wszystkie panie oprócz doskonałej zabawy czekać będzie też kilka wskazówek i rad na temat osiągania sukcesu. Event standardowo rozpocznie się lampką szampana, przy której będzie można się zapoznać z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia.

Na wydarzeniu nie zabraknie mnóstwa zabaw z nagrodami, ale gwiazdą wieczoru niewątpliwie będzie iluzjonista Grzegorz Niczyporuk, który zaprezentuje paniom bardzo wymagającą i efektowną dziedzinę iluzji, jaką jest iluzja karciana. Panie będą zaskoczone jak wiele można wyczarować z zaledwie jednej talii kart i ile osób naraz może oniemieć z zachwytu! Na deser premierowy pokaz komedii romantycznej „Kobieta Sukcesu”.

Informacje o biletach znajdziesz TUTAJ.

Wojciech Gąssowski także w Świebodzicach
Dzień Kobiet w Świebodzicach rozpocznie się o godz. 16.00. 8 marca w Miejskim Domu Kultury na wszystkie panie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Najpierw będzie można posłuchać o kosmetycznych nowościach, makijażu, kobiecości. Natomiast o godz. 17.00 przed świebodzicką publicznością wystąpi Wojciech Gąssowski, żywa legenda polskiej sceny muzycznej, znany z takich szlagierów, jak chociażby „Gdzie się podziały tamte prywatki…”.

Wstęp wolny. Dla wszystkich pań burmistrz Bogdan Kożuchowicz wraz z radnymi Rady Miejskiej przygotowali drobne niespodzianki i upominki.

Kabaretowy Dzień Kobiet w Żarowie
W ubiegłym roku żarowianki świętowały swój dzień w towarzystwie kabaretu Jurki. Tym razem z okazji Dnia Kobiet Żarów odwiedzi Kabaret Młodych Panów, zdobywca licznych nagród i wyróżnień na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych.

Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele.

Wydarzenie zaplanowane zostało na 11 marca w 17.00 w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Bilety w cenie 35 zł. do nabycia w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury i Sportu, ulica Piastowska 10a, Żarów.

/Zebrała: AN/

Poprzedni artykułWypadek na krajowej 35-tce
Następny artykułOkolica dawnego szpitala zrównana z ziemią