Strona główna 0_Slider Zmodernizowany basen działa już tydzień

Zmodernizowany basen działa już tydzień [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

5

Świebodzicki basen po modernizacji został otwarty ponad tydzień temu. Dzięki przebudowie obiekt zyskał saunarium (z czterema saunami), tężnię solną, nowe szatnie i natryski. W strefie basenowej natomiast pojawiły się takie atrakcje jak wodny plac zabaw dla dzieci czy dwa nowe jacuzzi, w tym dwunastoosobowe. Do odnowionego Wodnego Centrum Rekreacji dla naszych czytelników mieliśmy osiem karnetów upoważniających do wstępu i korzystania z atrakcji pływalni.

Po zmodernizowaniu świebodzicki basen został otwarty w zeszły poniedziałek, 19 lutego. Z tej okazji dla dzieci przygotowano niespodziankę. W pierwszy weekend pociechy mogły korzystać z atrakcji pływalni za darmo. Sam odnowiony obiekt odwiedziło w tym czasie ponad 1500 osób.

Modernizacja trwała od lipca 2017 roku do lutego tego roku. W ramach inwestycji wydzielona została osobna strefa saunarium z czterema saunami (suchą, parową, z aromaterapią oraz infrared) i tężni solnej, wraz z basenem schładzającym i wytwornicą lodu. W obiekcie zamontowano również nowe natryski, toalety i szatnie, hol i elektroniczny system kasowy. W strefie basenowej natomiast pojawiły się atrakcje dla dużych i małych m.in. wodny plac zabaw i dwa nowe jacuzzi, w tym dwunastoosobowe. Wartość przedsięwzięcia, sfinansowanego ze środków własnych gminy, wyniosła 2 mln zł.

Rozwiązanie konkursu
Dla naszych Czytelników mieliśmy osiem karnetów do Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach. Pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedziały na konkursowe pytanie otrzymały po dwa pojedyncze zaproszenia. Karnet po uiszczeniu opłaty 10 groszy, upoważnia do jednogodzinnego pobytu w obiekcie. Można go wykorzystać do 30 kwietnia 2018 roku. Karnety otrzymali – Emila Szkwyra, Aneta Kłeczek, Damian Pawłowski i Wojciech Okuniewicz.

/red./
/Zdjęcia: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułDotacja na wymianę pieców zwiększona do 100 tysięcy
Następny artykułDom Złotego Wieku powstanie w Świebodzicach?