Strona główna Temat dnia Przegląd elektrycznych gadżetów, które ułatwiają codzienność. Dlaczego warto je wybrać?

Przegląd elektrycznych gadżetów, które ułatwiają codzienność. Dlaczego warto je wybrać?

0

Producenci sprzętu AGD z roku na rok przygotowują dla swoich klientów coraz to nowe rozwiązania. Niektóre z nich rzeczywiście wprowadzają zupełnie nową jakość do naszego życia, ułatwiając poszczególnym członkom rodziny wykonywanie podstawowych zabiegów higienicznych. Zobaczcie, czego nie może zabraknąć w nowoczesnej i funkcjonalnej łazience.

szczoteczka soniczna dla dzieci

Szczoteczka soniczna dla dzieci od 4. roku życia

Jak zaszczepić w dziecku nawyk regularnego mycia ząbków? Najlepiej zacząć od jak najwcześniejszych lat. Szczoteczka soniczna dla dzieci Philips to rozwiązanie, które jest dostosowane dla pociech już od 4. roku życia. Istnieją również szczoteczki przystosowane do dzieci w wieku szkolnym – od 7. roku życia, które cechuje większa główka (końcówka) do mycia zębów. Tym samym lepiej pasuje do rozmiarów jamy ustnej pociechy. Kolorowe, przyjemne dla oka panele to argument, który zachęci malucha do regularnego sięgania po szczoteczkę. Ponadto, na rękojeści szczoteczki sonicznej znajdują się zwykle wypustki, które zapobiegają wysuwaniu się jej z dłoni dziecka.

 szczoteczka soniczna do zębów

Szczoteczka soniczna do zębów – czym się charakteryzuje?

Do największych zalet szczoteczki sonicznej należy skuteczne wymiatanie płytki nazębnej. Szczoteczka wytwarza drgania, dzięki którym płytka nazębna znajduje się w ruchu i łatwiej ją usunąć z jamy ustnej. Ponadto, nowoczesna szczoteczka znacznie skuteczniej czyści przestrzenie międzyzębowe z resztek pokarmu i bakterii. Dzięki tej właściwości jest znacznie skuteczniejsza niż klasyczna szczoteczka elektryczna starego typu.

elektryczna maszynka do golenia

Elektryczna maszynka do golenia dla mężczyzn

W rodzinnej łazience, dla wygody panów, nie może zabraknąć praktycznej maszynki do golenia zarostu. Tego typu urządzenie umożliwia wygodne i proste golenie. Trwałe ostrza zapewniają sprawne działanie urządzenia przez wiele lat. Głowice, poruszając się w różnych kierunkach, odpowiadają za dokładne golenie. Zaletą golarki jest również łatwe czyszczenie dzięki dołączonej do zestawu szczoteczce. Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę użytkowania. Nowoczesne modele golarek są wyposażone w specjalne powłoki z mikrogranulkami, dzięki którym golarka bezproblemowo pracuje na skórze twarzy, skutecznie goląc, nie wywołując przy tym podrażnień. Poza tym, niektóre golarki są wyposażone w wyświetlacz, który informuje o stanie akumulatora, poziomie zużycia głowic i stanie czyszczenia urządzenia. Często spotykanym elementem jest też nakładany trymer, który ułatwia strzyżenie brody, wąsów i bokobrodów.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułByły komendant MO uniewinniony od zarzutu bezprawnego zatrzymywania działaczy Solidarności
Następny artykułBlaski i cienie modernizacji trasy Świdnica-Modliszów-Stary Julianów