Strona główna 0_Slider Magia… wystarczy w nią uwierzyć

Magia… wystarczy w nią uwierzyć [FOTO]

0

Przekonywali młodzi oraz niezwykle utalentowani iluzjoniści i akrobaci w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Artyści, występujący wcześniej m.in. w programie „Mam Talent”, zaprezentowali świdnickiej publiczności widowiskowe show z elementami akrobatyki, gimnastyki, tańca, sztuki cyrkowej, magii i iluzji.

Na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury mogliśmy podziwiać laureatkę wielu prestiżowych konkursów, założycielkę Aerial Circus School Flying Flower i półfinalistkę programu „Mam Talent”. Marina Laikina zachwycała „bajkowym” pokazem z hula hop na wielkiej, kryształowej kuli. W jej wykonaniu publiczność zobaczyła także „demoniczny” występ na szarfach.

W gimnastyce napowietrznej świdniccy widzowie zobaczyli też Igora Gajewskiego z miejscowości Bielsko-Białej. Młody, utalentowany tancerz wykonywał akrobatyczne ewolucje na wysoko zwieszonym nad sceną kole.

W tajniki magii wprowadzał natomiast Bartosz Lewandowski. Realizujący własne pomysły iluzjonista, który również gościł w programie „Mam Talent”, w świdnickim Teatrze Miejskim z płomieni i błysków wyczarowywał żywe ptaki. Za jego sprawą stolik lewitował, lina zmieniała długość, a świece kolory. – Magia to coś niewyjaśnionego. Może się wydarzyć, tylko wystarczy w nią uwierzyć – przekonywał.

Pokaz swoich umiejętności i niewiarygodnej sprawności zaprezentowali również Olga Zagórska i znany z mistrzowskich trików Łukasz Grzybowski. Wykonując oryginalne akrobatyczne figury rzeszowski duet wzbudzał zachwyt tańcem pełnym precyzji i wdzięku.

Piątka artystów za swój show zebrała mnóstwo braw i jak zapowiedziała z nowym programem chętnie znów pojawi się w Świdnicy.

/Tekst: AN/
/Zdjęcia: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułUdokumentowane piękno Kościołów Pokoju [FOTO]
Następny artykułMeczowe emocje z CINEMA3D [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]