Strona główna 0_Slider Aza szuka dobrego domu

Aza szuka dobrego domu [FOTO]

0

Aza to młoda, szalona suczka o szorstkiej sierści. Zarówno wyglądem, jak i temperamentem blisko jej do terriera. Jest uroczym, niedużym czworonogiem, który szuka dobrego domu. Adopcję prowadzi świdnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Młoda i żywiołowa suczka trafiła do świdnickiego schroniska pod koniec grudnia 2017 roku. – Aza uwielbia spacery i ruch. Ogromną frajdę sprawiają jej zabawy z innymi psami, jest wobec nich dosyć natarczywa i musi trafić na kompana równego sobie. W schronisku znalazła towarzystwo w postaci szalonej suczki Mili, z którą potrafi spędzić wiele czasu na gonitwach na wybiegu – opisują temperament psa pracownicy instytucji.

Aza zachowuje czystość. – Ma neutralny stosunek do kotów. Natomiast kocha naszych wolontariuszy. Jest łagodna i przyjazna, sprawdzi się jako przyjaciółka rodziny. Wymaga jeszcze nieco nauki, gdyż jest niesforna jak każdy psi dzieciak – tłumaczą.

Aza odczuwa lęk przed samotnością. – Szukamy jej domu, w którym nie musiałaby zostawać długo sama albo ktoś świadomy jej problemu podejmie pracę nad jej zachowaniem. Aza szczeka i piszczy w oczekiwaniu na właściciela – informują.

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt/

 

Poprzedni artykułZwycięski horror siatkarek Polonii!
Następny artykułPokazali od środka koncert neonazistów w Grodziszczu