Strona główna 0_Slider Sylwestrowa wielka gala operetki, musicalu i tańca

Sylwestrowa wielka gala operetki, musicalu i tańca [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Sylwestrowa wielka gala operetki, musicalu i tańca to koncert, jakiego nie da się zobaczyć nigdzie indziej. To wspaniała okazja, aby w stuminutowej muzyczno-tanecznej podróży odwiedzić wyjątkowe krainy operetki, musicalu i tańca i wraz ze znakomitymi artystami świętować nadejście Nowego Roku.

Zespół artystów z Wrocławia (solistów śpiewaków i tancerzy) odnoszących sukcesy na scenach Australii, U.S.A i całej Europy, zaprosi Państwa na wiedeńskie salony, gdzie króluje muzyka Straussa i rozbrzmiewają zwiewne walce; porwie publiczność do upajających Tokajem i czardaszem Austro-Węgier, zaproponuje  spacer po Broadwayu, gdzie można usłyszeć największe musicalowe hity oraz przeniesie do krainy niczym z baśni tysiąca i jednej nocy. W tym przypadku szalonej nocy sylwestrowej.

Niczym wielobarwne serpentyny wić się będą znane melodie w wykonaniu znakomitych artystów, którzy racząc publiczność śpiewem, tańcem i humorem, wprowadzą ją w szampańskim nastroju w Nowy Rok.

W programie koncertu m.in.: przeboje operetkowe (Usta milczą – dusza śpiewa, Brunetki, blondynki), hity musicalowe (Przetańczyć całą noc, Gdybym był bogaczem), widowiskowe układy taneczne (karnawałowa samba, ogniste paso doble, szalony quick step) oraz zmysłowe i tajemnicze tańce orientalne.

To wszystko w oprawie kilkudziesięciu barwnych stylowych kostiumów oraz efektownych rekwizytów, w wykonaniu najwyższej klasy artystów.

Spektakl odbędzie się 31.12.2017 o godz. 18:00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Bilety  w cenie 85 zł normalny, 75 zł ulgowy (dla emerytów, rencistów, studentów i grup pow. 10 osób) do nabycia w Informacji Turystycznej – Rynek / ul. Wewnętrzna 2, codziennie w godz. 10:00 – 18:00, tel. 74 852-02-90 lub przez internet na stronie: kupbilecik.pl

Czytelnicy portalu Świdnica24 mieli okazję wygrać jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Należało przysłać odpowiedź na pytanie: w jakiej miejscowości rozgrywała się akcja musicalu „Skrzypek na dachu”? Chodziło oczywiście o Anatewkę, małe miasteczko na terenie ówczesnego Imperium Rosyjskiego. Laureatem konkursu jest pan Zenon Kowalski, który wraz z osobą towarzyszącą weźmie udział w uroczystej Sylwestrowej Wielkiej Gali Operetki, Musicalu i Tańca. Gratulujemy!

Poprzedni artykułŚwiąteczna parada polskich i czeskich seniorów w Świdnicy [FOTO]
Następny artykułGmina Świdnica ma budżet na 2018 rok