Strona główna 0_Slider Potrącenie w Świdnicy, zderzenie na krajowej piątce

Potrącenie w Świdnicy, zderzenie na krajowej piątce [FOTO/AKTUALIZACJA]

3

Niemal w tym samym czasie doszło do dwóch wypadków na terenie powiatu świdnickiego. Na feralnym skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z łącznikiem autostradowym w okolicach Mielęcina zderzyły się 2 samochody. W Świdnicy na placu św. Małgorzaty ok. 18.30 został potrącony mężczyzna jadący skuterem.

Podczas wypadku na krajowej piątce ucierpiały trzy osoby, które ratownicy pogotowia przewieźli do szpitala. Aktualizacja: Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-latek kierujący Fordem Galaxy wymusił pierwszeństwo przejazdu na 42-letnim kierowcy Renault Megan, który jechał K5 w kierunku Jeleniej Góry. Po badaniach okazało się, ze obrażenia odniósł jedynie kierowca Renault – informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

Zdjęcia OSP Strzegom:

W Świdnicy kierujący skuterem jest w karetce i na razie nie wiadomo, jakich doznał obrażeń. Jego pojazd został uderzony przez wyjeżdżający z ulicy podporządkowanej samochód marki Fiat Doblo.

Aktualizacja: Jak informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy, kierujący skuterem  Huawin 57-letni mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. 21-latek, który wymusił na nim pierwszeństwo przejazdu, został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi.

/red./
Zdjęcia Artur Ciachowski

Poprzedni artykułPrzetarg na rezonans magnetyczny rozstrzygnięty
Następny artykułWkrótce otwarcie basenu