Strona główna 0_Slider Mikołajki z Misiem Paddingtonem w CINEMA3D

Mikołajki z Misiem Paddingtonem w CINEMA3D [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Już dziś i jutro fanów przygód pluszowego misia czeka nie lada gratka. Kino CINEMA3D zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu „Paddington 2”.

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie! Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

W konkursie zorganizowanym wspólnie z kinem CINEMA3D pytaliśmy o aktora, który użyczył głosu Paddingtonowi – jak słusznie odpowiedziała 10letnia Joasia Kudyba, laureatka konkursu: W wersji oryginalnej głosu użycza Ben Whishaw, a w wersji polskiej Artur Żmijewski. Gratulujemy Joasi!

/red./

Poprzedni artykułŚwietny start zawodników UKS-u Taekwondo Gryf w Opolu [FOTO]
Następny artykułZmiana pracy w 5 krokach