Strona główna 0_Slider Amfetamina w lodówce

Amfetamina w lodówce

1

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 450 porcji handlowych narkotyku.


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy   w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 26-letniego mężczyznę, mieszkańca Świdnicy, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Przy zatrzymanym policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji amfetaminy, a w trakcie dalszych czynności, w mieszkaniu 26-latka funkcjonariusze odnaleźli ukryte w lodówce dwa pudełka plastikowe, w których znajdował się biały proszek. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. W jednym z pudełek proszek znajdował się „luzem” razem z łyżeczką oraz kartą biblioteczną, a w drugim podzielony był w plastikowych woreczkach strunowych, których policjanci zabezpieczyli 52 sztuki.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 450 porcji handlowych narkotyku. W mieszkaniu zabezpieczono także wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty.

W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/Źródło i zdjęcia KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułUczyły się samoobrony
Następny artykuł800 świątecznych kartek i kolędowanie z przyjaciółmi [FOTO]