Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Ostatnie listopadowe dni tym razem wcale nie są depresyjne. Pogoda oszczędza wichrów, zimna i deszczu. Jeszcze. Warto cieszyć się każdym momentem! Nadchodzący weekend dodatkowo umilą autorzy Magazynu Swidnica24.pl, którzy zapraszają na wycieczki, do kuchni i po szczyptę humoru.

Miłośnicy weekendowych wypadów pewnie znają Dolny Śląsk jak własna kieszeń, ale nawet tak popularne miejsca jak Zamek Chojnik można odkryć jeszcze raz, dodając to tradycyjnego zwiedzania oryginalna formę dojazdu na miejsce. Jak to zrobić? Podpowiadają Ola, Madzia i Michał Małkowie w swoim cyklu turystycznym „Małki w podróży”.

Beata Norbert znów w szale rękodzielniczej pracy! W najnowszym odcinku „Piękniejszego świata Beaty” wraca do tematu porządkowania, a raczej nieprzepartej chęci gromadzenia ładnych przedmiotów. Tym razem bohaterkami są bajecznie kolorowe kosmetyczki, uszyte własnoręcznie przez autorkę cyklu. Zapraszamy do działu Refleksje!

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch  w swojej kuchni tym razem „majstruje” przy polskiej tradycji kulinarnej. Czy swojski smalec może być luksusowym dodatkiem bankietowym? Autorka „Czarów Penelopy” przekonuje, że tak! A jak wyczarować smalec de lux, o tym w dziale kuchnia.

Na deser zapraszamy do działu Humor, gdzie czeka najnowszy rysunkowy komentarz świdnickich wydarzeń ostatnich dni.

Redakcja

Poprzedni artykułMałki w podróży: Zamek Chojnik
Następny artykułIII Forum Kobiet: Nagrodzone za pasję [FOTO]