Strona główna 0_Slider Uwaga! Będą przerwy w dostawie ciepła dla części Osiedla Młodych

Uwaga! Będą przerwy w dostawie ciepła dla części Osiedla Młodych

0

Konieczność podłączenia odgałęzienia nitki magistrali ciepłowniczej,  która w ramach programu Kawka zasili nowych odbiorców przy ul. Sikorskiego spowoduje przerwę w dostawie ciepła i co za tym idzie  podgrzewania ciepłej wody dla części osiedla Młodych – informuje rzecznik prasowy MZEC Świdnica.


Ciepło zostanie wyłączone w środę, 8 listopada o godzinie 8.00 dla części ul. Zamenhofa po stronie numerów nieparzystych od 1 do budynku przychodni zdrowia, a po stronie numerów parzystych od ul. Sikorskiego do ul. Riedla, dla całej ul. M.Kunic, ul. Kozara-Słobódzkiego po stronie numerów parzystych oraz numeru 12 b-e przy ul. Tołstoja.

Prace powinny zakończyć się do godziny 12.00, a o godzinie 15.00 miejska sieć ciepłownicza w tym rejonie będzie już pracować z właściwymi dla aktualnych warunków pogodowych parametrami. Wszyscy administratorzy i zarządcy nieruchomości w tym rejonie zostali powiadomieni o planowanej przerwie w dostawie ciepła.

Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że czystsze powietrze zrekompensuje niedogodności – dodaje rzecznik prasowy miejskich spółek Witold Tomkiewicz.

/MZEC Świdnica/

Poprzedni artykuł„Listy do M.3” w Kinie na Szpilkach już w czwartek! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]
Następny artykułSiatkarki Polonii powalczą w Radzionkowie