Strona główna 0_Slider „Listy do M.3” w Kinie na Szpilkach już w czwartek!

„Listy do M.3” w Kinie na Szpilkach już w czwartek! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Wyjątkowa, świąteczna i ostatnia w tym roku edycja Kina Na Szpilkach w Cinema 3D w Świdnicy już 9 listopada o godzinie 18:00. Podczas imprezy, przedpremierowy pokaz filmu „Listy do M.3”.

Święta nie tak wcale daleko jakby mogło się wydawać. Lada moment sklepowe półki, media czy Internet skutecznie przypominać nam będą o nadchodzącym Bożym Narodzeniu. Nie inaczej będzie również w świdnickim kinie, ponieważ w czwartek 9 listopada będzie można wprawić się w świąteczny nastrój i poczuć, radosny, bożonarodzeniowy klimat. Wszystko to za sprawą ostatniego w tym roku Kina Na Szpilkach.

Na listopadowym wydarzeniu nie zabraknie mnóstwa atrakcji przygotowanych przez partnerów Kina Na Szpilkach. Przy tradycyjnej lampce szampana panie będą mogły m.in. zapoznać się z lokalnym piwem rzemieślniczym Hoppy Lab, poznać najnowsze trendy i produkty kosmetyczne takich firm jak Mary Kay, The Rose czy Souvre. Nie zabraknie konsultacji od Centrum Dietetycznego Naturhouse na ten jakże trudny dla diet okres, oraz porad zdrowotnych od Fizjoterapeuty Krzysztofa Skałki z Sarkomer. Bank Zachodni WBK służyć będzie radą jak poradzić sobie ze świątecznym szaleństwem w aspekcie finansowym, a Hotel Pałac Jugowice zaprosi na zasłużony wypoczynek i relaks od codziennych obowiązków. O poprawę kondycji fizycznej, na nadchodzący zimowy okres zadba Fitness World. Bogatą ofertę zabiegów zaprezentuje także Depil Concept z Wałbrzycha. Z kolei na temat poprawnego dopasowania biustonosza porozmawiać będzie można z salonem Brafitti ze Świdnicy. W swoje progi zapraszać będzie także Da Grasso ze Świdnicy, zaś na poprawę humoru gdy pogoda za oknem nie dopisuje, spieszyć będzie Bar Gar z ciepłą, świąteczną propozycją zupy.

Każda z Pań, która przyjdzie na listopadową imprezę będzie mogła wziąć udział również w specjalnych warsztatach „Świąteczne Klimaty” przygotowanych przez Panią Monikę Burdkę z Geo-Zabawy. Będzie można między innymi spróbować swoich sił w lukrowaniu pierników, nauczyć się układać świąteczne serwetki na wigilijne stoły czy własnoręcznie przygotować piękną ozdobę, którą Panie będą mogły wziąć ze sobą aby ta zawisła na domowej choince.

Nie zabraknie również mnóstwa śmiechu i świątecznych zabaw na sali kinowej. Dla uczestniczek zabaw organizatorzy i partnerzy wydarzenia postawili się w roli Świętego Mikołaja i przygotowali mnóstwo wspaniałych upominków. Cały wieczór zwieńczy specjalny, przedpremierowy pokaz filmu „Listy Do M.3”.

Opis filmu – „Listy do M.3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Nagrodą w konkursie, który ogłosiliśmy na portalu w związku z ostatnią w tym roku edycją Kina na Szpilkach, są dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie przekazane przez CINEMA3D. Pytaliśmy o debiut kinowy reżysera „Listów do M.3”. Film którym Tomasz Konecki zadebiutował na dużym ekranie było „Ciało” i to jest prawidłowa odpowiedź. Wiele osób wskazywało na film „Pół serio”, który rzeczywiście był debiutem reżyserskim, jednak był produkcją telewizyjną i nie trafił do kin. Laureatki konkursu to panie Lidia Wójtowicz i Wioletta Olichwer. Gratulujemy i życzymy udanego wieczoru.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułZdominowali rozgrywki! Świdniczanie z awansem do ligi dolnośląskiej
Następny artykułUwaga! Będą przerwy w dostawie ciepła dla części Osiedla Młodych