Strona główna 0_Slider Tłumy po pyszności na Targu Ziemi

Tłumy po pyszności na Targu Ziemi [FOTO]

0

Zainteresowanie jest już tak duże, że zaczyna brakować miejsca na bardzo obszernym parkingu. Prawdziwe tłumy w słoneczną niedzielę pojawiły się  na listopadowym Targu Ziemi124 w Kraskowie.  Kolejki ustawiały się po sery, wędliny, chleby, warzywa, jabłka, soki, nalewki, ciasta, naturalne kosmetyki, rzemieślnicze piwo i piękne rękodzieło.

Każdy, kto szuka zdrowych, ekologicznych produktów, niepowtarzalnych ozdób i swojskich smaków wie, że w pierwszą niedzielę miesiąca warto stawić się w gospodarstwie ekologicznym Bzowa Ostoja w Kraskowie, gdzie na zaproszenie stowarzyszenia Kooperatywa124 i Gminnego Ośrodka Kultury w Marcinowicach pojawia się coraz większe grono lokalnych producentów, pszczelarzy, wytwórców, rękodzielników i rzemieślników. Tym razem stoiska zajęły aż dwa obszerne budynki przypałacowego gospodarstwa, a kupujący musieli się uzbroić w cierpliwość, czekając na zakupy w sporych kolejkach. W Targu Ziemi wzięło udział 48 wystawców. Dodatkową atrakcją był bieg, zorganizowany przez Klub Biegacza z Sobótki.

Ostatni w tym roku Targ Ziemi zaplanowano na 3 grudnia, w godzinach od 12.00 do 16.00. Już teraz zachęcamy do śledzenia zapowiedzi. Na Czytelników Swidnica24.pl będzie czekała wspaniała niespodzianka!

/asz/
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułGrają piłkarze. Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo [RELACJA LIVE]
Następny artykułSchronisko gotowe na przyjęcie kobiet i niepełnosprawnych