Strona główna 0_Slider Świdnicka Platforma Obywatelska odbudowuje struktury

Świdnicka Platforma Obywatelska odbudowuje struktury

17

Po półtora roku od rozwiązania wszystkich struktur w powiecie świdnickim Platforma Obywatelska powołała jedno wspólne koło. 27 członków partii wybrało dzisiaj nowy zarząd.

Nowy zarząd Koła Powiatu świdnickiego Platformy Obywatelskiej. Od lewej: Leszek Tokarz, Krzysztof Sołtys, Robert Jagła, Piotr Fedorowicz, Stanisław Jarzyna i Grzegorz Sulima

Przewodniczącym zarządu Koła Powiatu Świdnickiego Platformy obywatelskiej został Piotr Fedorowicz, starosta świdnicki. Na jego zastępców wybrano Roberta Jagłę, Krzysztofa Sołtysa i Leszka Tokarza. Sekretarzem został Stanisław Jarzyna, a skarbnikiem Grzegorz Sulima.

– Skoncentrujemy się na przygotowaniach do wyborów samorządowych i spróbujemy odrobić ten dystans do konkurencji, który powstał przez ostatnie półtora roku – mówi Piotr Fedorowicz. Na razie nie ma jeszcze mowy o konkretach, ewentualnych kandydatach czy koalicjach. – Musimy poczekać na ordynację wyborczą, by ocenić, co będzie najskuteczniejsze, by odsunąć PiS od władzy – dodaje nowy przewodniczący.

/asz/

Poprzedni artykułDwa jubileusze jednej szkoły [FOTO]
Następny artykułFantastyczne piłkarskie emocje na inaugurację JPSC 2017/2018! [102 ZDJĘCIA]