Strona główna 0_Slider Marzenia dają moc. III Świdnickie Forum Kobiet

Marzenia dają moc. III Świdnickie Forum Kobiet

0

Ruszyły zgłoszenia do Plebiscytu „Kobieta z Pasją”, który zostanie rozstrzygnięty podczas kolejnej edycji Świdnickiego Forum Kobiet. III Świdnickie Forum Kobiet zaplanowano na 24 listopada 2017 r. o godz. 16.30 w teatrze w Świdnicy. To otwarte, bezpłatne spotkanie, połączone z wykładami motywacyjnymi.

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji Forum Kobiet jest szkolenie „Bezpieczna Ja”, skierowane dla kobiet pełnoletnich (powyżej 16 roku życia za zgodą rodziców). Organizatorzy zaplanowali je 25 listopada o godz. 11 w Klubie Bolko na pl. Grunwaldzkim  w Świdnicy.

Już podczas pierwszego dnia na uczestniczki forum czeka moc atrakcji. Małgorzata Ohme opowie o narzędziach psychologicznych niezbędnych do dobrego życia z punktu widzenia psychoterapeuty w wykładzie pt. „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Z kolei wykład Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej „Spełnione kobiety” przyniesie dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły, obudzenia potencjału i mocy kreatywności, wybaczenia, uwolnienia przeszłości i blokad, obudzenia potencjału i mocy kreatywności oraz wyostrzenia zmysłów.

Już po raz trzeci mam ogromną przyjemność zaprosić panie z naszego regionu na wyjątkowy wieczór, który będzie przebiegał pod hasłem Miłość daje moc. W tym roku wysłuchamy wykładów silnych kobiet, które z porażek nauczyły się czerpać siłę. Dziś dzielą się swoimi doświadczeniami i pokazują narzędzia pozwalające łatwiej iść przez życie. Drogie Panie nie może Was zabraknąć na warsztatach Bezpieczna Ja, które dadzą Wam wiedzę jak nie stać się ofiarą przemocy i gwałtu. Zachęcam również do zgłaszania się do Plebiscytu „Kobieta z Pasją” pań będących w Waszym otoczeniu. Pokażmy im, że dostrzegamy ich obecność i doceniamy działalność – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, pomysłodawczyni i główna organizatorka Świdnickiego Forum Kobiet, radna Rady Miejskiej w Świdnicy.

W Forum uczestniczyć będzie ponad 300 kobiet z całego regionu. Wydarzenie promuje i wspiera kobiety. To impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania. Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje.

Punktem kulminacyjnym III Świdnickiego Forum Kobiet będzie przyznanie statuetek w plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrodzone zostaną wyjątkowe panie w czterech kategoriach: „Kobieta Plus”, „Kobieta w kulturze i sztuce”, „Kobieta przedsiębiorcza” oraz „Supermenka”. Wyboru wszystkich laureatek, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli, podmiotów gospodarczych, samorządów, instytucji oraz osobowości ze świata kultury. O wyróżnienie mogą starać się kobiety z terenu powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego. Zgłoszenia może dokonać zarówno sama kandydatka, jak i inne osoby bądź instytucje, organizacje czy stowarzyszenia, w tym także Członkowie Kapituły.

Podczas forum nie zabraknie również atrakcyjnych nagród dla uczestniczek – każda pani otrzyma upominek.

Formularz zgłoszeniowy i formularz Plebiscytu Kobieta z Pasją TU

/informacja organizatora/

Poprzedni artykułWystawa magii w Galerii Świdnickiej
Następny artykułCzy wystarczy miejsc ostatniego spoczynku w Świdnicy?