Strona główna 0_Slider Pijana matka zataczała się po Rynku

Pijana matka zataczała się po Rynku

6

Anonimowa osoba zaalarmowała Straż Miejską, operator monitoringu kamerami wyszukał wskazaną przez informatora osobę. Pijana kobieta z dwuletnią córką w wózku została zatrzymana na dziedzińcu wieży ratuszowej w Świdnicy.

Jak opisują strażnicy, 19 października o godzinie 18:30 dyżurny Komendy Straży Miejskiej w Świdnicy przyjął niepokojące zgłoszenie od anonimowej osoby, która była świadkiem, jak pijana kobieta sprawuje opiekę nad małym dzieckiem. Według osoby zgłaszającej kobieta ta przebywała przy ogródku letnim jednego z lokali gastronomicznych w Rynku.

Do działań w lokalizacji nietrzeźwej matki przystąpił operator monitoringu miejskiego, który okiem kamery podążał za oddalającą się chwiejnym krokiem kobietą, z trudem utrzymującą równowagę i trzymającą się wózka, w którym siedziało małe dziecko. Skierowany na miejsce patrol interwencyjny Straży Miejskiej dokonał ujęcia kobiety na ul. Wewnętrznej. Strażnicy potwierdzili, że matka opiekująca się 2 letnią dziewczynką jest kompletnie pijana. Zataczała się, reagowała agresją, na zadawane pytania odpowiadała z trudem i bełkotliwie, a silna woń alkoholu wydobywająca się z ust tylko ich w tym utwierdziła. W związku z podejrzeniem popełnienia przez kobietę przestępstwa, zgodnie z kompetencjami na miejsce został wezwany patrol policji, który podjął dalsze czynności w tej sprawie.

/Źródło Straż Miejska w Świdnicy/

 • Grzesiek

  Ciekawe który to lokal pozwala na takie rzeczy.

 • tnk

  Program patologia+ działa .

  • Agnieszka Nowak

   nie bełkocz, ateisto

   • tnk

    Milcz ja wyciągasz łapska po czyjeś pieniądze nie stać na bałagan to go nie masz, proste

    • Polak

     Ty milcz człowieku i nie rób propagandy bardzo dobrze , że jest ten program i pomaga nigdy ale to nigdy nie będzie idealnych ludzi i to właśnie jest przykład aczkolwiek nie wiesz czy to właśnie efekt 500 plus .

 • Ewexyz

  To mamusia się popisała. Szkoda dzieciaka.