Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend

Piłkarski weekend [TERMINARZE, RELACJA LIVE]

0

Tradycyjnie już najbliższy weekend obfitować będzie w sporą dawkę piłkarskich emocji. Na boisku zaprezentują się nasi piłkarze z IV ligi, okręgówki oraz klas A i B. Swidnic24.pl przeprowadzi relację live ze spotkania IV ligi: Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice (sobota, 21 października, 15.00, stadion OSiR Świdnica). 

11. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Piast Żerniki – Unia Bardo 21 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice 21 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska – Sokół Wielka Lipa 21 października, 15:00
Wiwa Goszcz – Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 października, 15:00
Śląsk II Wrocław – Polonia Trzebnica 21 października, 15:00
Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko 21 października, 15:00
MKP Wołów – Foto-Higiena Gać 21 października, 15:00
Pogoń Oleśnica – Górnik Wałbrzych 21 października, 13:00

11. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
Karkonosze Jelenia Góra – Włókniarz Mirsk 21 października, 16:00
Orkan Szczedrzykowice – Górnik Boguszów-Gorce 22 października, 17:00
Sudety Giebułtów – Stal Chocianów 22 października, 15:00
Chrobry II Głogów – Olimpia Kamienna Góra 22 października, 11:00
Olimpia Kowary – Odra Ścinawa 21 października, 15:00
AKS Strzegom – Górnik Złotoryja 21 października, 11:00
Sparta Grębocice – Nysa Zgorzelec 21 października, 15:00
Apis Jędrzychowice – Orla Wąsosz 21 października, 15:00

11. kolejka klasy okręgowej:
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Victoria Świebodzice 22 października, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój – Granit Roztoka 21 października, 15:00
Piławianka Piława Górna – Orzeł Lubawka 21 października, 15:00
Piast Nowa Ruda – Skałki Stolec 21 października, 15:00
Victoria Tuszyn – LKS Bystrzyca Górna 21 października, 15:00
MKS Szczawno Zdrój – Kryształ Stronie Śląskie 21 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna 21 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów – Grom Witków 22 października, 15:00

10. kolejka klasy A – grupa I:
Biały Orzeł Mieroszów – Boxmet Piskorzów 21 października, 16:00
Błękitni Słotwina – Czarni Wałbrzych 22 października, 11:00
Włókniarz Głuszyca – Płomień Makowice 22 października, 15:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Unia Bogaczowice 22 października, 14:15
Sudety Dziećmorowice – Iskra Witków Śląski 22 października, 15:00
Pogoń Pieszyce – Kłos Lutomia 21 października, 15:00
Podgórze Wałbrzych – KS Walim 22 października, 15:00

10. kolejka klasy A – grupa II:
Cukrownik Pszenno – Darbor Bolesławice 21 października, 15:00
Czarni Sieniawka – LKS Wiśniowa 22 października, 12:00
Wierzbianka Wierzbna – Herbapol Stanowice 22 października, 12:00
Wenus Nowice – LKS Dobrocin 21 października, 16:00
Unia Jaroszów – LKS Marcinowice 22 października, 15:00
Ślężanka Tąpadła – Delta Słupice 22 października, 13:00

10. kolejka klasy B – grupa I:
MKS II Szczawno Zdrój – Zieloni Mrowiny 22 października, 11:00
Górnik II Wałbrzych – Zryw Łażany 22 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych – Sokół Kostrza 22 października, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska – Płomień Dobromierz 22 października, 11:00
Grom Panków – LKS Piotrowice Świdnickie 22 października, 11:00
Tęcza Bolesławice – Błyskawica Kalno 22 października, 11:00
Nysa Kłaczyna – Huragan Olszany 22 października, 12:00

10. kolejka klasy B – grupa II:
Sparta Ostroszowice – Orzeł Witoszów 22 października, 15:00
Płomień Sokolniki – Flamenco Zebrzydów 22 października, 11:00
Bielawianka II Bielawa – Sparta Oleszna 22 października, 11:00
Sudety Kątki – Zryw Gola Świdnicka 22 października, 14:00
Gryf Burkatów – LKS II Bystrzyca Górna 22 października, 11:00
Zgoda Grodziszcze – Błękitni Owiesno 22 października, 11:00