Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Jednego wszystkim kierowcom, parkującym swoje auta na całej szerokości chodnika, na przejściach dla pieszych, alejkach spacerowych, przed wejściami do supermarketów i na drogach pożarowych, nie brakuje – wiary. Wiary w nadprzyrodzone moce matek z wózkami, które potrafią przenikać samochody czy w strażaków, potrafiących jednym ruchem palca wznosić potężne auta nad zawalidrogami, by ratować ludzi np. z płonącego supermarketu.

Brakuje natomiast czego innego – wyobraźni. Oby nigdy ci kierowcy nie znaleźli się w sytuacji, gdy z powodu wygodnictwa jakiegoś innego posiadacza czterech kółek sami nie będą mogli przejechać na wózku inwalidzkim do przychodni albo zostaną stratowani, bo podczas ewakuacji płonącego marketu tłum nadzieje się na auto zaparkowane w drzwiach.  Przykładów kompletnego braku wyobraźni czytelnicy Swidnica24.pl dostarczają każdego tygodnia co najmniej kilkanaście. Dzisiaj kolejna porcja.

Na początek gościnnie zdjęcie od Czytelnika z Dzierżoniowa:

Ul. Gdyńska w Świdnicy:

Ul. Gdyńska w Świdnicy:

Ul. Gdyńska w Świdnicy:

Ul. Henryka Brodatego w Świdnicy:

Ul. Jasińskiego w Świdnicy:

Osiedle Zawiszów w Świdnicy:

Ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej:

Ul. Spółdzielcza w Świdnicy:

Ul. Dąbrowskiego w Świdnicy:

Ul. Kliczkowska w Świdnicy:

Ul. Słowiańska w Świdnicy:

Ul. Zamkowa w Świdnicy:

I na deser: coś poszło nie tak na ul. Zamenhofa. Kierowca przyzwyczajony do ruchu lewostronnego?

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

Poprzedni artykułPodział punktów w Wielkiej Lipie [FOTO, VIDEO]
Następny artykułDziewięciu kierowców straciło prawa jazdy