Strona główna 0_Slider „Lilka, cud miłości” na scenie świdnickiego teatru

„Lilka, cud miłości” na scenie świdnickiego teatru [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

W sobotę, 28 października na scenie świdnickiego teatru wystąpią cztery wspaniałe aktorki prezentując spektakl „Lilka, cud miłości”. Sztuka oparta na wspomnieniach Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, opowiada o życiu „poetki miłości”.

„Lilka, cud miłości” to portret zakochanej kobiety odgrywany przez cztery znakomite aktorki – Paulinę Holtz, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Joannę Żółkowską. Spektakl od ponad roku podbija serca widzów w całej Polsce. Aktorki zabierają publiczność we wciągającą podróż przez życie Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Scena zamienia się we wręcz filmowe ujęcia opowieści o tajemnicy miłości. A jeśli miłość, to wielka i namiętna, zakończona ślubem na Wawelu, z biciem w dzwony i piękną suknią i z orszakiem wspaniałych gości! Ślub… A właściwe trzy śluby! Ale zawsze ze wspaniałym mężczyzną, który spełnić ma największe marzenia i pragnienia. Są i zdrady i są tęsknoty i jest stawianie wróżb z kart, a także… wywoływanie duchów. Szczypta ironii, oczywiście na temat mężczyzn, no i ta rodzina… To prawdziwa teatralna perełka, której nie można przegapić!

Bilety na spektakl dostępne są w cenie 80zł i 90zł w Centrum Informacji Turystycznej w Świdnicy. Tymczasem naszym Czytelnikom, którzy nadesłali prawidłowe odpowiedzi w ogłoszonym konkursie, wręczamy podwójne zaproszenia. Pytaliśmy o rodowe nazwisko Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, które brzmi KOSSAK. Podwójne zaproszenia na spektakl trafiają do pani Agnieszki Kaźmierczak, pani Magdaleny Dębińskiej i pana Michała Napieracza. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułRusza kolejna edycja programu „Bezpieczna Kobieta”
Następny artykułZdobywali dziennikarskie szlify z aktorem Łukaszem Płoszajskim [FOTO]