Strona główna Wydarzenia Strzegom Zdobywali dziennikarskie szlify z aktorem Łukaszem Płoszajskim

Zdobywali dziennikarskie szlify z aktorem Łukaszem Płoszajskim [FOTO]

0

Aktor znany z serialu „Pierwsza miłość” oraz z produkcji „Haker Umysłu” poprowadził kolejne warsztaty w klasach dziennikarsko – medialnych w Liceum Ogólnokształcącym w Strzegomiu. Tym razem dziennikarskie szlify na trzygodzinnych zajęciach z Łukaszem Płoszajskim zdobywali uczniowie klasy Ia.

Warsztaty z aktorem Łukaszem Płoszajskim odbyły się 3 października w szkolnej auli Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu. Na zajęciach omawiane były zagadnienia dotyczące tworzenia wywiadu, newsów, sposobu prowadzenia rozmowy i pozyskiwania informacji. – Mieliśmy mnóstwo pytań, na które nasz gość odpowiadał z niezwykłą cierpliwością. Pan Łukasz często wplatał między swoje wypowiedzi różne puenty i żarciki. Śmiechom nie było końca i wszyscy bawili się znakomicie – relacjonują uczniowie. – Zajęcia trwały ponad trzy godziny, a mieliśmy wrażenie, jakby minęło dopiero trzydzieści minut. Spotkanie skończyło się pamiątkowym selfie i oczywiście wywiadem, który przeprowadziliśmy z Łukaszem Płoszajskim w naszym studiu radiowym. Kolejne spotkanie odbędzie się na planie filmowym „Pierwszej miłości” i już nie możemy się doczekać – dodaje młodzież ze Strzegomia.

Sam aktor również zadowolony był z ostatnich zajęć w Strzegomiu. – Super młodzież ! Wśród nich i aktorka i dziennikarze radia i portrecistka i autorka 6 książek ! Oczywiście nie zabrakło również doświadczenia rodem z Hakera Umysłu – podsumował na profilu wizytę w strzegomskim liceum Łukasz Płoszajski.

/Oprac. AN/

Poprzedni artykuł„Lilka, cud miłości” na scenie świdnickiego teatru [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]
Następny artykułSą wyniki sekcji zwłok. 37-latek zmarł w wyniku utonięcia