Strona główna Wydarzenia Świdnica Rusza kolejna edycja programu „Bezpieczna Kobieta”

Rusza kolejna edycja programu „Bezpieczna Kobieta”

0

Liga Kobiet Polskich wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy zaprasza wszystkie chętne panie na szkolenie z samoobrony. Zajęcia, w ramach których zaplanowano zarówno spotkania prelekcyjne jak i ćwiczenia praktyczne rozpoczną się 26 października. Na bezpłatne szkolenie obowiązują zapisy.

W latach 2007 – 2013 wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy przygotowano i przeprowadzono 13 edycji programu prewencyjnego pod nazwą „Bezpieczna Kobieta”, w których uczestniczyło około 300 kobiet. Edycje te cieszyły się dużym zainteresowaniem, ze strony lokalnej społeczności kobiet.

Odpowiadając na bieżące zainteresowanie tematem bezpieczeństwa, ze strony kobiet – mieszkanek Świdnicy i powiatu świdnickiego, oraz w związku z pojawiającymi nowymi rodzajami zagrożeń zorganizowano kolejną edycję szkolenia „Bezpieczna Kobieta”.

Zajęcia praktyczne (planowane techniki samoobrony) odbywać się będą na obiektach sportowych III Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kościelnej 32 w Świdnicy.

Tegoroczne edycja programu rozpocznie się dwoma spotkaniami prelekcyjnymi w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy. Pierwsze z nich zaplanowano 26 października o godz. 17.00. Na bezpłatne szkolenie obowiązują zapisy. Swój udział w zajęciach można zgłaszać na adres e-mail [email protected] lub telefonicznie 664186313.

/oprac./

Poprzedni artykułBasen w Świebodzicach na półmetku [FOTO]
Następny artykuł„Lilka, cud miłości” na scenie świdnickiego teatru [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]