Strona główna 0_Slider „Świdnica z góry” w Planet+? Ruszyło głosowanie!

„Świdnica z góry” w Planet+? Ruszyło głosowanie!

0

Jedna z najpopularniejszych serii telewizji specjalizującej się w prezentowaniu filmów dokumentalnych ma nową, lokalną odsłonę. Po serii „Świat z góry” przyszedł czas na „Polskę z góry”. Wśród miejsc prezentowanych podczas podniebnej podróży może znaleźć się także Świdnica. TV Planet+ ogłosiła konkurs, podczas którego to głosy internautów zaważą o wyborze miejsca, które stanie się bohaterem odcinka specjalnego.

Seria „Świat z góry” ma liczną rzeszę fanów. Filmy, prezentujące z góry szczególnie ciekawe rejony Europy i Ameryki Północnej, spodobały się także polskiej publiczności, stąd pomysł na lokalny wymiar programu. Twórcy programu „Polska z góry” przebyli 8 tysięcy kilometrów i do tarli do 50 miast i miejscowości w Polsce. Te miejsca, które nie zostały objęte filmowaniem, wciąż mają szansę.

Jak czytamy na stronie Planet+, plebiscyt, którego stawką będzie miejsce w trzynastym, bonusowym odcinku „Polski z góry” wystartuje już 21 sierpnia, w dniu premiery produkcji. W głosowaniu na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/ będą mogli wziąć udział mieszkańcy tych miejscowości, które nie zostały pokazane we wcześniejszych odcinkach programu. Każdy uczestnik plebiscytu będzie mógł oddać głos na wytypowaną lokalizację, a wygra ta, która zdobędzie najwięcej głosów proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Dzięki temu każde miasto, niezależnie od wielkości będzie miało równe szanse na wygraną. Zwycięska miejscowość zostanie nagrana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka specjalnego, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+.

Do udziału w konkursie zostało zgłoszonych 357 miejscowości. Jest wśród nich Świdnica. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców.

Na Świdnicę głosuj TU. KLIKNIJ!

Jak pięknie prezentuje się miasto, wielokrotnie pokazywaliśmy na filmach zarejestrowanych dronem, a także na zdjęciach wykonanych z balonu. Jest szansa, by podniebny spacer nad miastem trafił do szerokiej publiczności. Głosowanie potrwa do 26 września.

Poprzedni artykułŚwidniczanin w Pucharze Świata FIA w rajdach terenowych! [FOTO]
Następny artykułWyobraź sobie przybysza z odległego świata [KONKURS]