Strona główna 0_Slider Pożegnanie wakacji z Galerią Świdnicką

Pożegnanie wakacji z Galerią Świdnicką

0

Galeria Świdnicka zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wspólne pożegnanie wakacji, które odbędzie się już w najbliższy weekend, 26 sierpnia i 27 sierpnia.

W godzinach 13.30 – 16.30 prowadzone będą warsztaty plastyczne „Mój najpiękniejszy dzień wakacji”, podczas których dzieci tworzyć będą prace przedstawiające ich letnie wspomnienia. Wszystkie prace stworzą wystawę, a na małych artystów czekać będą słodkie upominki.

O godzinie 14.00 rozpocznie się występ taneczny zespołu „Bugojno” z Bośni, zaproszonego do Świdnicy przez Stowarzyszenie Miłośników Tańca „Jubilat” w ramach VII edycji „STRAGANU KULTURY W MAŁYM MIEŚCIE -TUTEJSI”. Energiczny i widowiskowy występ wzbogacony będzie o zabawy taneczne, w których udział będą mogli wziąć wszyscy chętni, zarówno dzieci jak i dorośli.

Na zakończenie, w niedzielę 27 sierpnia o godzinie 14.00 swoje niezwykłe umiejętności przedstawi świdnicki Zespół Tańca Narodowego i Estradowego „Krąg”, który również zaprosi zgromadzonych gości do wspólnej, tanecznej zabawy.

Zapraszamy do Galerii Świdnickiej.

Poprzedni artykułWypadek w Pszennie [FOTO/VIDEO]
Następny artykułArtyści z Bośni zatańczą na świdnickim Rynku [FOTO]