Strona główna 0_Slider Wypadek w Pszennie

Wypadek w Pszennie [FOTO/VIDEO]

4

Volkswagen Passat potracił pieszego na drodze w Pszennie. Mężczyzna jest w bardzo złym stanie, na miejscu jest już pogotowie lotnicze. Poszkodowany to 62-latek z gminy Świdnica.

Do wypadku doszło ok. 9.30. Jak informuje Robert Topolski z KPP w Świdnicy, mężczyzna jest stabilizowany w karetce pogotowia i jak tylko będzie to możliwe, zostanie przetransportowany helikopterem do szpitala. Poszkodowany był w stroju roboczym.

Aktualizacja: Poszkodowany został zabrany przez pogotowie lotnicze.

Droga jest zablokowana.

Za Cynk! dziękujemy Czytelnikowi.

Aktualizacja: Poszkodowany to 62-letni mieszkaniec gminy Świdnica,  był zatrudniony w ramach robót publicznych do prac porządkowych. Do potrącenia doszło w momencie, gdy przechodził przez ul. Rolniczą. Mężczyzna doznał urazu głowy, jest w bardzo ciężkim stanie.

/red./

Zdjęcia Dariusz Nowaczyński:

 • Mieszkaniec

  A co Wy tak namiętnie zasłaniacie twarze Policjantom w cywilkach ? I tak ich wszyscy znają . Może jeszcze zaczną w kominiarkach jeździć na zdarzenia jak Łowcy cieni ?

 • Krystyna

  szkoda człowieka a POLICJI polecila bym czesciej bywac na trasie swidnica wrocław ,,,,swidnica strzegom ,,,, tam przekroczenia szybkosci wyprzedzanie na tz zylete to norma

 • Krystyna

  Pytanie ile maial na liczniku kierowca??? 40,50???? raczej chyba z 80 na tych trasach taka predkosc przez wsie to norma !!!!!!! Panowie policjanci chcecie zarobic ????? stójcie tam co dzoen

  • luka_l

   Na liczniku miał z 5 km/h, bo wyjeżdżał z drogi gminnej na DK35 i nie zauważył pieszego, który przechodził przed jego maską.