Strona główna 0_Slider Pojadą dla Julii, zbierają fanty

Pojadą dla Julii, zbierają fanty

0

Mieszkańcy gminy Żarów nie raz udowodnili, że mają wielkie serca i potrafią się zorganizować. W czerwcu zaskoczyli świetnie przygotowaną akcją w Pożarzysku, gdzie zjawiły się prawdziwe tłumy, a dla chorej Mileny udało się zebrać ponad 25 tysięcy złotych. Społecznicy szykują kolejne wydarzenie, tym razem dla 8-letniej Julii. Akcja zaplanowana jest na 3 września, a już teraz ruszyła zbiórka darów na loterie fantowe.

W czerwcu setki osób włączyły się do akcji dla Mileny. Teraz na pomoc czeka Julka.

8-letnia Julia Malik cierpi na rzadka chorobę genetyczną – zespół Anglemana. Gminne Centrum Kultury i Sportu, Rowerowy Żarów, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz TKKF Chemik Żarów organizuje akcję „Kręcimy dla Julki”, której celem jest zebranie środków na rehabilitację małej żarowianki.

Piknik rodzinny odbędzie się 3 września, ale zanim do niego dojdzie zwracamy się do wszystkich z uprzejmą prośbą o przekazywanie rzeczy, które mogą być wykorzystane, jako „fanty” w loterii organizowanej w trakcie zabawy. Sprawdźmy w naszych domach, czy nie mamy zbędnych przedmiotów zakupionych kiedyś, a nigdy nierozpakowanych albo nieużywanych. Mile widziane są talony na usługi. Fanty prosimy przekazywać do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ul. Piastowskiej 10 A – zachęcają organizatorzy.

/opr. red./

 

Poprzedni artykułSiatkarki Polonii zbierają siły przed nowym sezonem
Następny artykułBędą manifestować przed Sądem Okręgowym w Świdnicy