Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą w derbach regionu z Bielawianką

Piłkarze Polonii-Stali walczą w derbach regionu z Bielawianką [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica po zwycięstwie 2:0 ze Śląskiem II Wrocław mają chrapkę na kolejne punkty na boiskach grupy wschodniej IV liga. Naszym rywalem jest Bielawianka Bielawa. Zapraszamy na relację live, startujemy o 17.30, zachęcamy do częstego odświeżania naszej witryny!

Startujemy za kilkanaście minut.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Skowroński, Salamon, Klemiński, Ł. Kot, Sowa, Łuszkiewicz, Szuba, Szczygieł, Jagieła, Myrta

skład Bielawianki: Malec, Baumgarten, Kowalczyk, Tyc, Morasz, Paszkowski, Robson, Lechocki, Prokop, Kuriata, Hernani

Dzisiejsze zawody poprowadzi Paweł Kucharczyk (KS Wrocław)

Rozpoczynamy spotkanie

5′ – gra toczy się w środku pola, na razie bez większego zagrożenia dla bramkarzy

6′ – bardzo dobra akcja Łukasz Kota, strzał niestety obok lewego słupka Malca

7′ – teraz sytuacja Bielawianki – Prokop na szczęście zablokowany

9′ – Lechocki z rzutu wolnego wprost w dłonie Kota

12′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu rożnego, za krótko i piłka pada łupem obrońcy Bielawianki

13′ – fatalna strata Hernaniego, Szczygieł wyłuskał piłkę doświadczonemu rywalowi, oddał do Szuby, a ten niestety przestrzelił. To była dobra okazja dla polonistów!

15′ – Robson z 25 metrów z rzutu wolnego bardzo niedokładnie. Od bramki grę wznowi Kot

16′ – Baumgarten decyduje się na strzał z linii pola karnego. Strzał nie sprawia problemów naszemu bramkarzowi. Mecz powoli się rozkręca

19′ – seria błędów po naszej stronie, najpierw strata Klemińskiego, później zbyt słabe wybicie piłki przez Łuszkiewicza. Piłkę ostatecznie przejmuje Robson i strzałem z 12 metrów w długi róg pokonuje Kota. Bielawianka prowadzi 1:0!

26′ – biało-zieloni szukają wyrównania,kilka wrzutek w pole karne, ale bez skutku

30′ – pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu – Paszkowski (Bielawianka)

33′ – rajd Prokopa na prawej flance, zdołaliśmy powstrzymać jednak ten atak

37′ – Piłka po strzale Jagieły przelatuje wysoko nad bramką

40′ – Goście cały czas utrzymują się przy piłce, niestety jak na razie niewiele z tego wynika

41′ – dośrodkowanie Szuby z rzutu rożnego – zamieszanie ostatecznie wyjaśnione przez Hernaniego

42′ – w odpowiedzi niecelny strzał Kuriaty

44′ – Marcos Baumgarten strzela bardzo niedokładnie

koniec pierwszej połowy – bielawianie prowadzą 1:0 po golu Robsona

rozpoczynamy drugą połowę

Białas w miejsce Klemińskiego

Chęciński za Kuriatę

47′ – ależ rozpoczęcie drugiej połowy, Paszkowski ogląda drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną

52′ – przejmujemy inicjatywę, Bielawianka skupiona na własnej połowie. Czekamy na akcje otwierające drogę do bramki i w efekcie gole!

56′ – znakomite uderzenie Myrty, do szczęścia brakło dosłownie centymetrów

57′ – Grzywiński zmienia Hernaniego

60′ – do końca pół godziny gry, jeszcze mocniej podkręciliśmy tempo, przed momentem spore zamieszanie w szesnastce gospodarzy, lecz szczęście uśmiechnęło się do rywali

64′ – Tragarz zastępuje Łuszkiewicza

66′ – Kamil Szczygieł doprowadza do wyrównania strzałem z wnętrza pola karnego –  1:1!!!

67′ – Tyc – żółta kartka

69′ – Szuba z 25 metrów, broni Malec, ale z niemałym trudem

70′ – Boisko opuszczają Baumgarten i Chęciński, w ich miejsce Lucas Ribas oraz Tomkiewicz

71′ – świetna okazja do wyjścia na prowadzenie – Myrta niestety „przerzucił” piłkę nad poprzeczką

77′ – seria wrzutek w bielawskie pole karne, wszystko czyszczą miejscowi defensorzy

78′ – Łukasz Kot minął jak slalomowe tyczki czterech rywali – niestety zakończył niecelnym strzałem z prawej strony pola karnego

82′ – Sowa – żółta kartka

84′ – Rywale wykorzystują kontrę i po golu Tomkiewicza znów wychodzą na prowadzenie!!! 2:1 dla Bielawianki!

89′ – Ribas zastąpiony przez Gucwę

89′ – Malec chroni swój zespół przed utratą gola

90′ – sędzia dolicza 3 minuty

koniec spotkania, przegrywamy w Bielawie 1:2!