Strona główna 0_Slider „Do zdrajców, zaprzańców i euro hołoty” – świdnicki poseł udostępnia

„Do zdrajców, zaprzańców i euro hołoty” – świdnicki poseł udostępnia

47

„Do zdrajców, zaprzańców i euro hołoty. POLSKA, 1 sierpnia 2017 roku. Tak wygląda spontaniczność Narodu Polskiego, pojmujecie różnicę?” – wpis takiej treści, opisujący zdjęcia z Warszawy, udostępnił na portalu społecznościowym świdnicki poseł Wojciech Murdzek.

Poseł, należący do klubu parlamentarnego PiS, jest bardzo aktywny na portalu społecznościowym. Wśród najnowszych udostępnień pojawił się post niejakiego Zbyszka Dzięgielewskiego, który zawiera zdjęcia wykonane w Warszawie podczas manifestacji w rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. „Do zdrajców, zaprzańców i euro hołoty. POLSKA, 1 sierpnia 2017 roku. Tak wygląda spontaniczność Narodu Polskiego, pojmujecie różnicę?” – takim opisem autor opatrzył zdjęcia. Udostępnienie posta przez posła spotkało się z krytyką. „Przykro mi, że pan popiera tych nazistów”, „Do zdrajców, zaprzańców i euro hołoty”. Prawdziwie chrześcijańskie przesłanie Pan udostępnił Panie Pośle! Miłość do bliźniego i zero nienawiści. Aż zrobiłem print screena”, „no jakoś się pan nie popisał”, „Nerwy siadają?”. Jest tylko jeden pozytywny komentarz:  „Czy podano liczbę uczestników tego wspólnego śpiewania ? Pięknie było.”

Na pytanie, dlaczego udostępnił post i czy tym samym legitymizuje taki język, poseł Wojciech Murdzek odpowiedział: „nie zwracałem uwagi na wpis, zrobiły na mnie ogromne wrażenie umieszczone zdjęcia.”

/asz/

Poprzedni artykułSilesian Cup: Pierwsze mecze, pierwsze gole [VIDEO]
Następny artykułKryty basen czynny od poniedziałku