Strona główna Wydarzenia Świdnica Wakacje z przyrodą

Wakacje z przyrodą

0

Świdnickie Nadleśnictwo po raz kolejny przygotowało dla najmłodszych ciekawe zajęcia wakacyjne. Warsztaty przeprowadzone zostaną w dniach od 31 lipca do 4 sierpnia w Stacji Edukacji Ekologicznej oraz w Parku przy ul. Sikorskiego. Przez trzy godziny każdego dnia dzieci poznawały będą świat otaczającej przyrody, ale także tworzyły budki dla leśnych skrzatów czy drewniane zabawki.

Organizowane przez Nadleśnictwo Świdnica warsztaty są bezpłatne. Warunkiem uczestniczenia w nich jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie karty i zgłoszenie dziecka do 28 lipca.

W tym roku zajęcia zaplanowano od 31 lipca do 4 sierpnia. Każdego dnia od godz. 11.00 dzieci będą poznawały świat otaczającej przyrody, ale także tworzyły drewniane zabawki czy budki dla leśnych skrzatów. Warsztaty odbywać się będą zarówno w Stacji Edukacji Ekologicznej jak i w Parku przy ul. Sikorskiego. Opiekunowie również mogą uczestniczyć w zajęciach.

Dzieci można zgłaszać do pani Moniki Drozdowskiej pod numerem tel. 783 295 113. Regulamin i karta dostępne na stronie Nadleśnictwa Świdnica oraz w Stacji Edukacji Ekologicznej.

/oprac./

Poprzedni artykułKanalizacja w Bartoszówku do końca października
Następny artykuł„Dwa weta prezydenta to jeszcze nie zwycięstwo”