Jak co roku podczas lata spada liczba osób oddających krew. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu przypomina daty poborów w Świdnicy i apeluje o jak najliczniejszy udział mieszkańców.
– w czwartki – 03, 10, 17, 24 i 31.08.2017r. Ambulans przy Dworcu PKP w godz. 9-13
– 07.08.2017r. pierwszy poniedziałek Urząd Stanu Cywilnego ul. Armii Krajowej 47 w godz. 9-13
– 28.08.2017r. Rynek 43 Teatr Miejski w godz. 10-14 (Targi Zdrowia)
– Jeśli skończyłeś 18 lat, a nie przekroczyłeś 65 lat, ważysz powyżej 50 k. i jesteś zdrowy, zjedz lekkostrawny posiłek, weź ze sobą dokument tożsamości z aktualnym zdjęciem i numerem Pesel, przyjdź i podziel się KRWIĄ. Jedno oddanie krwi może uratować 3 osoby!
Nie zwlekaj z decyzją i daj innym szansę na życie! – apeluję RCKiK.
/opr. red./



![Prezydent Świdnicy z absolutorium i nową koalicją. Radni apelowali o większą rozwagę finansową w kolejnych latach i mówili o braku dialogu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Rada-Miejska-w-Swidnicy-sesja-absolutoryjna-2026.06.25-103-238x178.jpg)






