Strona główna 0_Slider Skuteczność do poprawki, Orkan o dwa gole lepszy

Skuteczność do poprawki, Orkan o dwa gole lepszy [FOTO]

1

Atrakcyjne dla kibiców widowisko stworzyli dziś czwartoligowi piłkarze Polonii-Stali Świdnica i Orkana Szczedrzykowice. W sparingowej potyczce nie brakło szybkiej gry i wymiany ciosów, ostatecznie więcej zimnej krwi zachowali goście, wygrywając 2:0. 

Początek starcia należał do przeciwników, którzy w pierwszych minutach spotkania zdołali wyjść na prowadzenie. W miarę upływu czasu coraz więcej piłką zaczęli grać świdniczanie i to przekładało się na sytuacje bramkowe. Niestety zawodziła skuteczność pod bramką przyjezdnych i brak tego ostatniego podania otwierającego drogę do zdobycia gola. Po zmianie stron podopieczni Tomasza Oleksego posiadali zdecydowaną przewagę, a rywale ograniczyli się do grania z kontry. Swoje szanse mieli m.in. Robert Myrta, Wojciech Szuba i Szymon Tragarz, lecz nie zdołali dziś znaleźć recepty na bramkarza Orkana. W końcówce mocno usposobiony ofensywnie zespół świdnicki nadział się na szybki kontratak oponentów i skończyło się na wyniku 2:0.

Polonia-Stal Świdnica – Orkan Szczedrzykowice 0:2 (0:1)

Polonia-Stal: B. Kot, Ł. Kot, Białas, Klemiński, Skowroński, Somala, Łuszkiewicz, Szuba, Szczygieł, Jagieła, Myrta oraz Salamon, Morawski, Ciuba, Tragarz.

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułW wakacje brakuje krwi. Dawcy pilnie potrzebni!
Następny artykułDokument, horror czy komedia? Jaki film obejrzysz w CINEMA 3D? [KONKURS]