Strona główna 0_Slider Dokument, horror czy komedia? Jaki film obejrzysz w CINEMA 3D?

Dokument, horror czy komedia? Jaki film obejrzysz w CINEMA 3D? [KONKURS]

0

Wakacje na półmetku, tymczasem wśród różnych atrakcji i letnich podróży warto znaleźć chwilę na relaks z kinem CINEMA3D. Każdy znajdzie w repertuarze coś dla siebie i każdy może wziąć udział w konkursie, w którym stawką jest pula 10 zaproszeń na sierpniowe seanse do świdnickiego CINEMA3D.

Niedawno CINEMA3D rozpoczęło emisję nowego, ciekawego cyklu zatytułowanego „Akademia dokumentalna”. Jest to pionierski projekt, jedyny w skali naszego kraju. Dwa razy w miesiącu, w wybrany wtorek można zobaczyć film dokumentalny pochodzący z DOCS AGAINST GRAVITY FILM FESTIVAL, jednego z największych festiwali filmów dokumentalnych na świecie. Kilka projekcji już za nami. Tymczasem w jednej z sierpniowych edycji czeka nas polski akcent i właśnie z nim związane jest pytanie konkursowe: Proszę podać imię, nazwisko oraz specjalizację polskiego eksperta, który udzielił komentarza w jednym z proponowanych w sierpniu filmów w cyklu „Akademia Dokumentalna”.

Na maile zatytułowane KINO SIERPIEŃ czekamy pod adresem [email protected] do 31 lipca 2017r. Proszę pamiętać o zamieszczeniu imienia, nazwiska, kontaktowego numeru telefonu oraz zgody na publikację danych w przypadku wygranej. Rozwiązanie konkursu nastąpi we wtorek 1 sierpnia. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułSkuteczność do poprawki, Orkan o dwa gole lepszy [FOTO]
Następny artykułCzescy hokeiści złotymi medalistami Igrzysk The World Games! [70 ZDJĘĆ]