Strona główna 0_Slider Szykujcie formę na drugi turniej plażówki

Szykujcie formę na drugi turniej plażówki

0

Zawodniczki i zawodnicy rozpoczęli już odliczanie do drugiego już w tym sezonie letnim Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca – 30 lipca. 

Zapisy dwuosobowych par damskich i męskich odbędą się jak zawsze w dniu turnieju w godz. 9.30 – 10.00 w pobliżu boisk do siatkówki plażowej na terenie OSiR-u (Śląska 35). Pierwsze piłki powędrują w górę już o 10.00, kiedy to rozpocznie się cała rywalizacja. Szczegóły można uzyskać pod numerami telefonów 74 852 12 62 i 607 944 999.

W pierwszym tegorocznym turnieju na starcie stanęło aż 28 par męskich i 4 kobiece. Rozegrano ponad 60 spotkań, a całe zmagania trwały ponad 9 godzin. W Świdnicy oprócz gospodarzy wystąpili zawodnicy z Wrocławia, Dzierżoniowa, Kudowy Zdroju, Bielawy, Wałbrzycha, Leśnej, Kamiennej Góry, Strzegomia, Żarowa i Witoszowa. Wśród mężczyzn najlepsi okazali się Paweł Olszewski i Michał Szydłowski z Wrocławia, w kategorii kobiet triumfowały Justyna Mróz oraz Aleksandra Druciak.

W II Otwartym Turnieju Siatkówki Plażowej barw portalu Swidnica24.pl bronić będą dwa męskie duety. Mowa o Adamie Peczynskim i Marku Derdzie oraz Kamilu Kasztelanie i Pawle Denysewiczu. Trzymamy kciuki za wysoką formę naszych siatkarzy.

Poprzedni artykułSolidny weekend wyścigowy świdniczanina
Następny artykułSiedem nowych wozów trafi do strażaków