Strona główna 0_Slider Okradł pracodawcę

Okradł pracodawcę

1

Zatrudnił się do drobnych prac wokół domu i okradał swojego pracodawcę. Zabrał biżuterię oraz portfel z pieniędzmi na łączną kwotę około 4.500 zł. 30-letniemu mieszkańcowi gminy Świdnica może grozić za to do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w wyniku podjętych działań operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Świdnica, podejrzanego o kradzież mienia.

Mężczyzna dorabiał sobie, wykonując różne drobne prace wokół domu. W maju tego roku zatrudnił się do pomocy przy koszeniu trawy. Jak się okazało wykorzystał okazję i zabrał z pomieszczeń mieszkalnych biżuterię oraz portfel z pieniędzmi na łączną kwotę około 4.500 złotych na szkodę swoich „pracodawców”.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do Państwa o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z osobami pukającymi do naszych mieszkań – przekonuje oficer prasowy KPP w Świdnicy Magdalena Ząbek.

/KPP Świdnica/

Poprzedni artykułPowstaje basen kryty w Witoszowie [FOTO]
Następny artykułBaxter pilnie szuka domu tymczasowego