Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Przed Państwem drugie wydanie odświeżonego i poszerzonego Magazynu24, a w nim same perełki! Dowiecie się, jak z domowych składników można wyczarować fantastyczną zabawę sensoryczną dla dziecka i czy istnieje deser, któremu nawet najbardziej skłonni do wybrzydzania nie odmówią? Korzystając z sezonu ślubnego, nasza zaprzyjaźniona florystka podpowie, co nałożyć na głowę i nie będzie to welon. To i wiele więcej znajdziecie w nowym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl Zapraszamy!

Razem z naszymi podróżnikami Małki w podróży podążamy Europejskim Szlakiem Zamków i Pałaców. Byliśmy już w zamku Grodno, Topacz, a tym razem mamy możliwość odwiedzenia Książęcego Zamku w Oleśnicy. Po więcej zapraszamy do działu Turystyka.

Beata Norbert przygląda się bliżej codzienności kotów. I choć większość dnia spędzają na słodkim lenistwie, tak jest jedna, jedyna rzecz, która potrafi wyrwać je z letargu. Po więcej odsyłamy do działu Refleksje.

Jeśli mają Państwo w domu „niedotykalskie” dziecko, tak w dziale Dziecko czeka wpis o świetnej zabawie sensorycznej, którą można wyczarować w minutę z domowych składników. Ta zabawa pomoże przemóc niechęć do dotykania lepkich i nieprzyjemnych dla dziecka powierzchni. Wasza pociecha będzie zachwycona, rodzice także!

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch wyczaruje przepyszny i prosty przepis. A jeśli dodam, że jest wyjątkowo zdrowy i można się nim zajadać do woli? Po wyjątkowy pudding chia zapraszamy do działu Kuchnia.

Sezon ślubny w pełni, a każda Panna młoda chce wyglądać w Tym dniu wyjątkowo. Katarzyna Nawrocka – Węgłowska podpowie jak to zrobić i podsunie pomysł na świetną alternatywę dla welonu. W dziale Kobieta możecie podziwiać jej dzieła i zaczerpnąć trochę wiedzy i inspiracji.

Jeśli kłopoty z dykcją dziecka to coś, co zaczyna Was martwić, to koniecznie odwiedźcie nasz dział Książka. A w nim logopedyczne wspomagacze, książki, które wciągną w ciekawą historię i wspomogą dziecko w trudnej sztuce wymowy.

Zaprasza redaktor prowadząca Magazyn Swidnica24.pl Anna Popis
[email protected]

Poprzedni artykułOłówek Pawła: Święto Dzika
Następny artykułHey na dobry początek Dni Świdnicy 2017 [FOTO]