Strona główna 0_Slider Sukces świdnickich tancerzy w Mannheim

Sukces świdnickich tancerzy w Mannheim [FOTO]

1

Znani świdniccy tancerze Anna i Tomasz Wojasowie wywalczyli medal w prestiżowych Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec German Open Dance Festival WDC w Mannheim. Para startowała w kategorii open senior 40+ i wytańczyła wicemistrzostwo.
Prestiżowe Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec German Open Dance Festival WDC odbyły się w sobotę 17 czerwca w jednej z największych hal widowiskowo-kongresowych w Niemczech w Mannheim Rosengarden. Państwo Wojasowie startowali w kategorii open senior 40+ Ballroom. Kilkanaście międzynarodowych par walczyło o niemiecki i europejski prymat. Tancerze ze Świdnicy wytańczyli wicemistrzostwo, tuż za włoską parą.

Anna i Tomasz Wojasowie po mistrzowsku reprezentowali Świdnicę na tanecznym salonie Europy. – Tańczyliśmy pod lekką presją, bo jechaliśmy na turniej z nastawieniem zatańczenia na medal. Po ostatnich sukcesach, a małej ilości startów w tym roku to nie jest łatwe. W dodatku mieliśmy przyjemność reprezentować Świdnicę dzięki współpracy z Urzędem Miasta. Bardzo dobre wyniki pozytywnie nastawiają nas do dalszych treningów i starów, ale i bardzo wysoko podnoszą poprzeczkę, bo rywalizujemy z najlepszymi parami na świecie. Dziękujemy wszystkim , którzy nam kibicują i nas wspierają – podsumowuje mistrzostwa Tomasz Wojas.

/oprac./

Poprzedni artykułCo musisz wiedzieć, zanim kupisz oldtimera?
Następny artykułPo śmierci właściciela trafił do schroniska. Teraz czeka na nowy dom [Aktualizacja]