Strona główna 0_Slider Po śmierci właściciela trafił do schroniska. Teraz czeka na nowy dom

Po śmierci właściciela trafił do schroniska. Teraz czeka na nowy dom [Aktualizacja]

2

Aktualizacja – 13 lipca – Piękny Olek we wtorek, 11 lipca został zabrany do domu tymczasowego. Otoczony opieką czeka na nowego właściciela.

W jednej chwili jego życie przewróciło się do góry nogami. Po śmierci właściciela zadbany i dobrze ułożony pies trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Piękny, mahoniowy Olek odnalazł się w nowej sytuacji i czeka na nowy dom.
Mahoniowy Olek trafił do świdnickiego schroniska na początku czerwca z gminy Lubin. – Gmina otrzymała zgłoszenie, że pies sam został w domu po śmierci właściciela. Przebywał przez chwilę w przechowalni, w której miano nadzieję na jego adopcję. Nikt się jednak nie zgłosił więc został przywieziony do nas – opowiada Adrianna Kaszuba z FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

Po śmierci właściciela życie zwierzaka przewróciło się do góry nogami. Pies odnalazł się jednak w nowej sytuacji i obecnie czeka na nowego opiekuna w świdnickim schronisku. – To piękny mahoniowy pies, niezwykle przyjazny i dobrze ułożony. Ma około 5 lat. Piesek jest wychowany w domu, więc zachowuje czystość – mówi Adrianna Kaszuba. Olek jest grzeczny, nie wyje, nie szczeka i nie niszczy, a podarowany w schronisku kocyk szanuje.

Tekst: AN
Zdjęcia: FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy

Poprzedni artykułSukces świdnickich tancerzy w Mannheim [FOTO]
Następny artykułJazda pod prąd w Świdnicy [FOTO]