Strona główna Zwierzaki Błąkał się koło szpitala w Świdnicy

Błąkał się koło szpitala w Świdnicy [Aktualizacja]

0

Aktualizacja – 25 lipca – Owczarek kaukaski Borys został adoptowany w niedzielę, 23 lipca i pojechał z nowymi właścicielami do Brzegu – informuje Małgorzata Prończuk ze świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Aktualizacja -13 lipca – Borys nadal przebywa w świdnickim schronisku i wkrótce zostanie wykastrowany. Przyszły właściciel będzie musiał poczekać na psiaka jeszcze 2 tygodnie, ponieważ po zabiegu Borys zostanie jeszcze na obserwacji weterynarza.

Aktualizacja – 27 czerwca – Właściciel psa nie został odnaleziony. Pies nazwanym przez wolontariuszy Borysem zaopiekowali się pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. – Piękny owczarek kaukaski jest bardzo skołtuniony. Zaniedbany musiał się błąkać długi czas. Jest zakleszczony i zapchlony. W tym tygodniu, jak tylko się do nas troszeczkę przyzwyczai, to planujemy go ostrzyc i wykąpać – informuje Adrianna Kaszuba z FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

23 czerwca do świdnickiego schroniska dla bezdomnych zwierząt został przyjęty pies, który błąkał się w okolicach szpitala Latawiec. – Udało się go złapać tylko dzięki wytrwałości i sprytowi naszych pracowników (Arek i Gosia najlepsza ekipa) oraz pani zgłaszającej, która śledziła psa i bardzo nam pomogła – informuje schronisko na swoim fanepage’u.

Pies jest bardzo duży i wystraszony, a w dodatku zaniedbany. To samiec, który musiał się dość długo błąkać. Może ma właściciela?

Kontakt w sprawie psa:
tel. 733093663 (w godzinach pracy schroniska) lub 790 241 451.

Poprzedni artykułWeekendowy Magazyn Swidnica24.pl
Następny artykułZnakomity finał młodych alchemików [FOTO]