Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Pierwszy dzień wakacji – czas zacząć organizować atrakcje dla rodziny. Mało kto ma ten luksus, by wybrać się w  podróż na cale dwa miesiące. Warto jednak wykorzystać każdą wolna chwilę, a jak ją zapełnić – podpowiedzi m.in. w weekendowym Magazynie Swidnica24.pl.

Jeśli tylko pogoda dopisze, można pomyśleć o grillu. Co zrobić, by bohaterem stołu nie była zwyczajna kiełbasa? Oryginalne danie, przywodzące na myśl dalekie podróże, proponuje Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch w cyklu Czary Penelopy. Sprawdź, jak przygotować grillowany ananas!

Rodzina Małków każdą wolną chwilę poświęca na wyprawy, z których korzyść jest podwójna, bowiem po każdej wycieczce powstaje znakomita, bogato ilustrowana relacja z licznymi, bardzo praktycznymi poradami dla osób, które chciałyby pójść śladem Oli i Michała. W nowym cyklu razem z parą podróżników można poznać wspaniałe zamki i pałace. W najnowszym odcinku zapraszają do zamku na wodzie w Wojnowicach. Szczegółowa relacja w dziale Turystyka.

Dla tych, którzy nigdzie nie zamierzają się wybrać, mamy felieton Beaty Norbert, mistrzyni refleksji i rękodzieła. “Wielkie wyrzucanie”, najnowszy odcinek cyklu “Piękniejszy świat Beaty – to rzecz o próbie uwolnienia się od tego, co zagraca nasze życie. Zapraszamy do działu Refleksje życzymy udanego weekendu.

Redakcja