Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicy Stęczyńskiego w Świdnicy. Podczas jazdy z przyczepy wypadły bele siana, tarasując część jezdni.
O całym zdarzeniu nie były informowane służby. Kierowcy sami radzili sobie z nietypową sytuacją i cierpliwie czekali, aż kolejne bele były usuwanie z ulicy.
/red./








![Trwają prace przy krajowej „trzydziestce piątce”. Do końca roku powstanie tam rondo [FOTO/WIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/20260427_Remont_skrzyzowanie_DK35-3-238x178.jpg)







![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)