Strona główna 0_Slider Wykręcili znakomity rezultat. Rekord pobity!

Wykręcili znakomity rezultat. Rekord pobity! [FOTO]

0

Zakończyła się właśnie akcja związanabiciem rekordu w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym i biegu 24-godzinnym na bieżni mechanicznej. Akcja rozpoczęła się w sobotę o 10.00 w Galerii Świdnickiej, przed chwilą poznaliśmy ostateczne wyniki!

Inicjatywie oprócz ustanawiania rekordu przyświecał szczytny cel. Każdy pokonany przez uczestników km był przemnożony przez 1 zł. Uzbierana kwota zostanie przeznaczona na zakup rowerów dla wychowanków Domu Dziecka ze Świdnicy. W ustanawianiu rekordu rowerowego pomogli zaproszeni goście, kolarze oraz wszystkie chętne pełnoletnie osoby. W zeszłym roku wykręcono 1238,7 km, w tym roku wynik był lepszy, a do kolarzy dołączyli jeszcze biegacze.

Ostatecznie udało się uzyskać następujące wyniki: 277,8 km na bieżni i 1381,5 km na rowerku stacjonarnym. 47 osób pomagało w biciu rekordu na bieżni, na rowerku oglądaliśmy 48 śmiałków. Celem akcji było promowanie i popularyzacja wśród mieszkańców Świdnicy jazdy na rowerze, biegania, zdrowego trybu życia i rodzinnego spędzania czasu.

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułGaraż jak dzieło sztuki [FOTO]
Następny artykułWychowankowie SPDC „Serce” z wizytą w Osiecznicy [FOTO]