Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl w nowej odsłonie!

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl w nowej odsłonie!

0

Co uwzględnić przy wyborze kwiatów na ślub, aby pięknie udekorować salę i przy tym nie zbankrutować? Jak NIE chwalić dziecka i co wspólnego ze szczęściem mają nieprzespane noce, odpowiedzą nasze autorki cotygodniowego Magazynu Swidnic24.pl – Kasia Nawrocka – Węgłowska, Anna Popis i Beata Norbert. A na deser nasza pasjonatka kuchni, Penelopa, zaserwuje przepyszny torcik powitalny, który oczaruje gości przy okazji majowo – czerwcowych uroczystości – Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Zapraszamy czytelników Swinica24.pl do zupełnie nowej, poszerzonej odsłony cotygodniowego Magazynu.

Nasi podróżnicy Małki w Podróży zapoczątkowali ogromnie interesujący cykl Europejski Szlak Zamków i Pałaców. W poprzednim tygodniu zabraliśmy Was do pobliskiego zamku Grodno, a dziś prezentujemy drugą część z serii i nie mniej fascynujący Zamek Topacz, a w nim m.in. coś dla fanów zabytkowych samochodów i motocykli – Muzeum Motoryzacji. Zobaczcie koniecznie w dziale Turystyka!

Beata Norbert, mistrzyni rękodzieła, przy okazji pracy nad piękną patchworkową narzutą zastanawia się, czy kiedykolwiek Mamy odpoczywają, albo mają wolną od problemów dziecięcych głowę? A jeśli tak, czy jest to naprawdę to, czego pragną? O innej definicji macierzyńskiego szczęścia przeczytacie w dziale Refleksje.

Twoje dziecko kłamie, a Ty obawiasz się, co z niego wyrośnie? Spokojnie, to bardzo dobry znak i powód do radości. Brzmi niewiarygodnie? O dobrej stronie kłamania przeczytacie Państwo w dziale Dziecko.

Sezon ślubny w pełni! O tym, czym kierować się przy wyborze kwiatów do dekoracji weselnych, oraz jak zrobić to rozsądnie i ekonomicznie opowie Katarzyna Nawrocka – Węgłowska, florystka z zawodu i zamiłowania. A te wszystkie cenne wskazówki znajdziecie w dziale Kobieta, zapraszamy!

Każda kobieta marzy o posiadaniu sekretnego przepisu na potrawę, którą oczaruje gości i spowoduje, że jeszcze długo po wizycie zaproszeni będą o niej mówić. Penelopa Rybarkiewicz – Szmajduch uchyla rąbka tajemnicy i zaprasza Cię na wyjątkowy powitalny torcik. Po przepis wysyłamy do działu Kuchnia.

Podobno książki nie ocenia się po okładce. Nasze wybrane dla Państwa pozycje mają nie tylko piękne okładki, ale również treści! O książkach, które zachwycą zarówno małego czytelnika jak i jego rodzica przeczytacie w dziale Książka.

Zaprasza redaktor prowadząca Magazyn Swidnica24.pl Anna Popis
[email protected]

 

Poprzedni artykułOłówek Pawła: Bieg Kobiet
Następny artykułWalczyli o laur Młodego Samorządowca