Strona główna 0_Slider Spektakl „Szalone nożyczki” na świdnickiej scenie

Spektakl „Szalone nożyczki” na świdnickiej scenie [KONKURS]

0

Jeden z najlepszych spektakli komediowych na Dolnym Śląsku już wkrótce będzie można zobaczyć w Świdnicy. Kryminalną historię pełną humoru, czyli „Szalone nożyczki”, wykonają na świdnickiej scenie aktorzy Wrocławskiego Teatru Komedii. Przedstawienie odbędzie się w sobotę 13 maja o godz. 19.00. Dla naszych czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie teatralne.
Popularną i często wystawianą na polskich scenach teatralnych sztukę, pełną humoru i gagów, autorstwa niemieckiego dramatopisarza Paula Pörtnera, dla mieszkańców Świdnicy zagrają aktorzy z Wrocławskiego Teatru Komedii. Komedię „Szalone nożyczki” w przekładzie Elżbiety Woźniak i w reżyserii Marcin Sławińskiego będzie można zobaczyć w sobotę 13 maja o godz. 19.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.
Akcja kryminalnej komedii dzieje się w zakładzie fryzjerskim. Zwyczajny dzień pracy przepełniony jest rozmowami o pogodzie, dowcipami oraz aktualnościami z życia codziennego. Piętro wyżej, nad salonem mieszka wielka gwiazda. Jest nią pianistka Izabela Richter, której częsta i głośna gra na instrumencie, powoduje nerwową atmosferę w zakładzie fryzjerskim. Nieoczekiwanie dochodzi do jej morderstwa, a sprawę prowadzą dwaj policjanci. O tym kto stanie się jej świadkiem i jak dalej potoczy się kryminalna afera będzie można dowiedzieć się na pełnym humoru przedstawieniu.

Obsada:
Małgorzata Kałuzińska, Marzena Oberkorn, Wojciech Dąbrowski, Marian Czerski/Wojciech Ziembolewski, Krzysztof Grębski/Paweł Okoński, Tomasz Lulek,

Czas trwania: 120 minut
Premiera: 05.05.2002
Bilety w cenie – normalny 55 zł, ulgowy 50 zł, do nabycia w Informacji Turystycznej, Rynek/Wewnętrzna 2, tel. 74 852 02 90.

Wygraj bilet!
Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na spektakl „Szalone nożyczki”. Wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowany „Szalone nożyczki” na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Pytanie brzmi: Jak na początku działalności nazywał się Wrocławski Teatr Komedii? Na odpowiedzi czekamy do 10 maja.

Poprzedni artykułPszczyna za mocna, Polonistki za burtą w walce o I ligę!
Następny artykułWyruszyli rowerami dookoła Polski, by pomóc chorej Blance [FOTO]