Strona główna Sport Piłka nożna Polonia-Stal zagra z Wiwą

Polonia-Stal zagra z Wiwą [RELACJA LIVE, WEEKENDOWY TERMINARZ]

0

Sporo emocji czeka na kibiców piłkarskich w nadchodzący weekend. Na murawie zaprezentują się zawodnicy z IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B. Ciekawie będzie w Świdnicy, gdzie miejscowa Polonia-Stal powalczy z Wiwą Goszcz o szóste zwycięstwo z rzędu. Początek meczu o 13.00, już dziś zapraszamy na relację live z tego pojedynku. 

27. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Foto-Higiena Gać – Bielawianka Bielawa 27 maja, 17:00
GKS Kobierzyce – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 maja, 17:00
Polonia-Stal Świdnica – Wiwa Goszcz 27 maja, 13:00
Sokół Marcinkowice – Victoria Świebodzice 28 maja, 18:00
Sokół Wielka Lipa – Unia Bardo 27 maja, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Sadowice 27 maja, 18:00
Piast Nowa Ruda – MKP Wołów 27 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica – Karolina Jaworzyna Śląska 27 maja, 17:00

27. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
Chrobry II Głogów – AKS Strzegom 27 maja, 15:00
Granica Bogatynia – Zagłębie II Lubin 27 maja, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra – Zamet Przemków 28 maja, 18:00
Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Warta Bolesławiecka 27 maja, 16:00
Nysa Zgorzelec – Stal Chocianów 27 maja, 16:00
Orkan Szczedrzykowice – Sparta Grębocice 28 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz 27 maja, 17:00
Apis Jędrzychowice – Piast Wykroty 28 maja, 11:00

27. kolejka klasy okręgowej:
Piławianka Piława Górna – Grom Witków 27 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza – Orlęta Krosnowice 0:3 (wo)
Iskra Jaszkowa Dolna – LKS Bystrzyca Górna 27 maja, 17:00
Unia Złoty Stok – Górnik Boguszów-Gorce 28 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów – Pogoń Duszniki Zdrój 27 maja, 15:00
Nysa Kłodzko – MKS Szczawno Zdrój 27 maja, 17:00
LKS Gola Świdnicka – Victoria Tuszyn 0:3 (wo)
Zdrój Jedlina Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 28 maja, 18:00

22. kolejka klasy A – grupa I:
Victoria II Świebodzice – Sudety Dziećmorowice 28 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów – Skalnik Czarny Bór 27 maja, 16:00
Włókniarz Głuszyca – Pogoń Pieszyce 27 maja, 17:00
Kłos Lutomia – Orzeł Lubawka 28 maja, 17:00
Unia Bogaczowice – Boxmet Piskorzów 28 maja, 13:00
Czarni Wałbrzych – Iskra Witków Śląski 31 maja, 17:00

22. kolejka klasy A – grupa II:
Błękitni Słotwina – Zieloni Mrowiny 28 maja, 11:00
Unia Jaroszów – LKS Wiśniowa 27 maja, 16:00
Wenus Nowice – Herbapol Stanowice 27 maja, 16:00
Ślężanka Tąpadła – Granit Roztoka 28 maja, 17:00
Darbor Bolesławice – Delta Słupice 27 maja, 17:00
Cukrownik Pszenno – Zryw Łażany 28 maja, 17:00
Czarni Sieniawka – Płomień Makowice 27 maja, 16:00

23. kolejka klasy B – grupa I:
Wierzbianka Wierzbna – Podgórze Wałbrzych 28 maja, 17:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 28 maja, 11:00
Nysa Kłaczyna – Zagłębie Wałbrzych 28 maja, 13:00
Huragan Olszany – MKS II Szczawno Zdrój 28 maja, 11:00
Orzeł Witoszów – Grom Panków 28 maja, 11:00
Błyskawica Kalno – Tęcza Bolesławice 28 maja, 11:00
Sokół Kostrza – Płomień Dobromierz 27 maja, 16:00

23. kolejka klasy B – grupa II:
Błękitni Owiesno – Zgoda Grodziszcze 28 maja, 11:00
LKS Marcinowice – Sparta Oleszna 28 maja, 17:00
Gryf Burkatów – Flamenco Zebrzydów 28 maja, 11:00
Herkules Bojanice – LKS Gilów 28 maja, 14:00
Rawa Boleścin – Płomień Sokolniki 28 maja, 18:00
LKS II Bystrzyca Górna – Dąb Mościsko 28 maja, 11:00