Strona główna 0_Slider Lot balonem nad Świdnicą

Lot balonem nad Świdnicą [FOTO]

2

Niezapomniane wrażenia i piękne zdjęcia pozostały po locie balonem nad Świdnicą naszemu fotoreporterowi Dariuszowi Nowaczyńskiemu. Wspólne latanie ze świdnickim baloniarzem Krzysztofem Zapartem rozpoczęło się na łące przy ul. Gdyńskiej. Pół godziny na wysokości 500 metrów dało możliwość podziwiania miniaturowej Świdnicy zatapiającej się w barwach zachodzącego słońca. Zapraszamy do obejrzenia fotografii.


Z Krzysztofem Zapartem, założycielem Balloon Club Świdnica wczoraj wieczorem latał fotoreporter Świdnica24 Dariusz Nowaczyński. To był dla niego już 13 lot balonem, który po raz kolejny pozostawił niesamowite wrażenia i niecodzienne fotografie.

Wystartowaliśmy około 19.00 na łące przy ul. Gdyńskiej. Lataliśmy nad Świdnicą około 30 min. Był to lot turystyczny – mówi Krzysztof Zapart. Jak zauważa świdnicki baloniarz, każdy lot to dla niego euforia. – Trudne jest przygotowanie do lotu i startu, ale samo latanie to czysta radość. By rozłożyć balon i polecieć, trzeba włożyć trochę siły, a wiadomo czasami warunki atmosferyczne są łatwiejsze, a niekiedy trudniejsze – dodaje Krzysztof Zapart.

Krzysztofa Zaparta latającego nad Świdnicą można zobaczyć kilka razy w miesiącu, a najbliższy lot, jeśli tylko spełnione zostaną warunki atmosferyczne, planowany jest w weekend.

Tekst: AN
Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykuł„Ciuchy maluchy” na czerwcowych Targach Ziemi
Następny artykułChwila dla Mamy [KONKURS]